Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KLIMATRONIC PREMIUM :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KLIMATRONIC PREMIUM :polew: :polew: :polew: :polew:

super opcja :decayed:

Opublikowano

No to nas wykropkował :polew:

Opublikowano

i k**wa kropki poleciały :kox:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 11:46_________________________________________________

No to nas wykropkował :polew:

dobry jest, nie ma co :naughty:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 11:47_________________________________________________i odważny :>
Opublikowano
  • Autor

No to nas wykropkował :polew:

tylko Ciebie :naughty:

Opublikowano

No to nas wykropkował :polew:

tylko Ciebie :naughty:

Dzieki :good:
Opublikowano

No to nas wykropkował :polew:

tylko Ciebie :naughty:

nie tylko :naughty:
Opublikowano
  • Autor

No to nas wykropkował :polew:

tylko Ciebie :naughty:

nie tylko :naughty:

tylko :naughty:

Opublikowano

No to jeszcze dwa kropki i musze nowe konto zakladac :kox:

Opublikowano

Wihajster , nie przychodz więcej do mnie po pieniądze :disgust:

:decayed:

To mój drugi kropek , pierwszego dał mi Spedyt [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 11:53_________________________________________________Cuber , kiedy to się kasuje? :evil:

Opublikowano

Czy grożenie moderatorowi przez GG też skutkuje kropką?

bo jeśli nie to idę Ci Wihajster napisać że masz szyby wyje....ne przy mojej najbliższej wizyty w Skoczowie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na gg mozesz mu nawrzucać :polew:

Opublikowano

Czy grożenie moderatorowi przez GG też skutkuje kropką?

bo jeśli nie to idę Ci Wihajster napisać że masz szyby wyje....ne przy mojej najbliższej wizyty w Skoczowie :decayed: :decayed: :decayed:

tu cwaniaczysz a na gg potulny jak baranek :polew::kox::naughty:
Opublikowano

Czy grożenie moderatorowi przez GG też skutkuje kropką?

bo jeśli nie to idę Ci Wihajster napisać że masz szyby wyje....ne przy mojej najbliższej wizyty w Skoczowie :decayed: :decayed: :decayed:

tu cwaniaczysz a na gg potulny jak baranek :polew::kox::naughty:

bo mi napisałeś że Ci Cuber kazał dać mi kropkę :naughty: ale mnie to spływa :decayed:

Opublikowano

bo mi napisałeś że Ci Cuber kazał dać mi kropkę :naughty: ale mnie to spływa :decayed

:polew:
Opublikowano

Cuber jest jak rybak wrzucil przynete(temat na rozluznienie posladów)a my sie złapalismy jak płotki i mamy kropki :decayed: A inni modowie pomogli :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber jest jak rybak wrzucil przynete(temat na rozluznienie posladów)a my sie złapalismy jak płotki i mamy kropki :decayed: A inni modowie pomogli :gwizdanie:

nie potnij się z tego powodu :decayed:

Opublikowano

Cuber jest jak rybak wrzucil przynete(temat na rozluznienie posladów)a my sie złapalismy jak płotki i mamy kropki :decayed: A inni modowie pomogli :gwizdanie:

nie potnij się z tego powodu :decayed:

Musial bym sie nazywac Trzeniu :decayed:
Opublikowano

te kropki,to jakaś zorganizowana akcja :mysli:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.