Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć darmozjady :decayed:

kto dzis pracuje palec pod budke :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panów

cześć darmozjady :decayed:

kto dzis pracuje palec pod budke :gwizdanie:

:palacz:;)[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 10:21_________________________________________________

Czyli wyznacznikiem ceny felgi ma być jej rozmiar, cena innych a nie faktyczny stan techniczny ?

:mysli:

Jarko , oczywiście że nie tylko rozmiar oraz cena innych ale również np to że felgi ogólnie są tanie i jeśli miałbym kupić używane za 1500 a nowe za 2000 PLN to kupił bym nowe z gwarancją to raz , a dwa to pamiętaj że felgi zazwyczaj można kupić na siebie lub na kogoś na FV a wtedy prawdziwy koszt takich felg za 2000 wynosi ok 1200PLN :wink4:

Ja kupiłem moje 19 z nowymi oponami Dunlopa za 2500 gdzie cena jednej nowej opony to ok 900PLN i to jest okazja , same felgi to nie wiem czy ktoś dałby mi z 1500PLN choć są w bdb stanie , nie spawane , prościutkie.

Mam nadzieję że nie zakręciłem zbytnio :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 10:26_________________________________________________a co do stanu technicznego to jest to oczywista oczywistość że muszą być proste i nie spawane , co do łuszczącego lakieru oraz małych obcierek o krawężnik nie robiłbym wielkiego halo bo to można zrobić choć to dodatkowy koszt :cool1:

Opublikowano

pozatym fakt ze jest okres zimowy i ceny alusów poszły w dół w porónaniu z okresem letnim, teraz jest popyt na zimówki , cena 1200 za ten komplet co proponuje arson jest często spotykana na allegro i myśle ze to dobra cena, pewnie ze ludzie wystawiają w kosmicznych cenach felgi tylko pytanie ile z nich znajduje nabywce

Opublikowano

jeśli miałbym kupić używane za 1500 a nowe za 2000 PLN to kupił bym nowe z gwarancją.

Ori nowe za 2k :?:

Czy rozmawiamy teraz o podróbkach :?:

Bo na to wychodzi że lepiej kupić podróbkę za 2k jak ori za 1,5k, czy gdzieś się pogubiłem :)

Opublikowano

jeśli miałbym kupić używane za 1500 a nowe za 2000 PLN to kupił bym nowe z gwarancją.

Ori nowe za 2k :?:

Czy rozmawiamy teraz o podróbkach :?:

Bo na to wychodzi że lepiej kupić podróbkę za 2k jak ori za 1,5k, czy gdzieś się pogubiłem :)

Jarko , kupując obojętnie ori czy nie ori za nawet 2 500 na FV wyjdzie mi taniej niż za używki które są warte 1500PLN .

Zresztą co ja Ci tłumaczę , masz firmę więc musisz to wiedzieć :decayed:

Wszystko zależy od klienta. Jeden da 1500 , a drugi 1000. Ja należę do tych drugich :decayed:

Opublikowano

Zresztą co ja Ci tłumaczę , masz firmę więc musisz to wiedzieć :decayed:

Nie jestem vatowcem :wink4:

Opublikowano

róznica ori a nie ori jest, niestety

kupując tanie felgi potem wykosztujesz sie na prostowaniu

co tanie to drogie

Opublikowano

Zresztą co ja Ci tłumaczę , masz firmę więc musisz to wiedzieć :decayed:

Nie jestem vatowcem :wink4:

rozumiem , czyli masz nici z -22% VATu oraz -19% PD :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

róznica ori a nie ori jest, niestety

kupując tanie felgi potem wykosztujesz sie na prostowaniu

co tanie to drogie

ja mam podróby i jestem z nich bardzo zadowolony. Po sezonie mojej jazdy są proste poza tą jedną którą połamałem...

Na lato mam zamiar dokupić jedną sztuke.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: HEJ

sprzedam nowa Nokie 6300 :)

Opublikowano

:hi: HEJ

sprzedam nowa Nokie 6300 :)

skolko?

Opublikowano

skolko godna :)

Opublikowano

400 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wracam do Was melepetki bo sie stesknilem :)

tutaj nie da sie nic rezac i tak jakos smutno... :)

Opublikowano

róznica ori a nie ori jest, niestety

kupując tanie felgi potem wykosztujesz sie na prostowaniu

co tanie to drogie

ja mam podróby i jestem z nich bardzo zadowolony. Po sezonie mojej jazdy są proste poza tą jedną którą połamałem...

Na lato mam zamiar dokupić jedną sztuke.

me too, jestem bardzo zadowolony ze swoich felg :evil: cały sezon, zaliczyły mnóstwo dziur i sa prościutkie :cool1:

:hi:

Opublikowano

ale cisza

Opublikowano

noooo[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 22:29_________________________________________________

ale cisza

dawaj na Gliwickie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale cisza

eeeee tam cisza :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.