Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj mu czas :) Nie każdy jest taki inteligentny jak Ty, a trzeba się szanować :notworthy:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

Miron jutro zajarzy :gwizdanie: :kox:

:cool1:

Opublikowano

Miron, nie ma problemu ale Ty pewnie na piwo dopiero w Bukowinie się skusisz :) A tam będzie wodka tylko!!!:)

Opublikowano

Miron, nie ma problemu ale Ty pewnie na piwo dopiero w Bukowinie się skusisz :) A tam będzie wodka tylko!!!:)

jedno dla mnie musisz zabrać ( o ile pojadę - i o ile będzie zlot - i w Bukowinie ) :decayed:

Opublikowano

Miron, nie ma problemu ale Ty pewnie na piwo dopiero w Bukowinie się skusisz :) A tam będzie wodka tylko!!!:)

jedno dla mnie musisz zabrać ( o ile pojadę - i o ile będzie zlot - i w Bukowinie ) :decayed:

Na 2 o ile znam odpowiedź :) Na pierwszą musisz sobie odpowiedzieć sam !! :)

Opublikowano

jak pojadę to i tak pod innym nickiem - bo jak się zapiszę jako miron to i tak mnie skreśla :polew:

Opublikowano

jak pojadę to i tak pod innym nickiem - bo jak się zapiszę jako miron to i tak mnie skreśla :polew:

To ja wpisze Przemian + 3 hehehehe :D

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________taki gest - w zamian za tego browara - to już go nie musisz zabierać :naughty:
Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________taki gest - w zamian za tego browara - to już go nie musisz zabierać :naughty:

Postanowiłem sobie poprawę i że będę uciśnionym pomagał ;] A Ty taki biedny niechciany :)

Opublikowano
:notworthy:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:20_________________________________________________ok - do jutra Krakusy :):hi:
Opublikowano

Ok zdupiam do spania :) Pozdro Miron i nie martw się jakoś Ci załatwimy coś :)

Opublikowano

dobrej nocki :hi:

Opublikowano

a myślałem że juz się witasz

:hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobrej nocki :hi:

:hi:

Opublikowano

cześć wszystkim dawno mnie tu nie było może ktoś chętny

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/b6_bfc_do_sprzedania_alufelgi_17_oryginal-t105671.0.html;msg1220532

Pozdrawiam

cena nie zachęca, szczególnie że opony dead

heh a ja chce swoje wycenić na 1500zł bez opon :cool1:

BTW siemanko :hi::decayed:

Za 1200zł jest do sprzedania felunek 18" takie same jak ma Trzeniu polerowane także ciężko będzie wam sprzedać fele 17" S-Line w tej cenie :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: all
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

cześć wszystkim dawno mnie tu nie było może ktoś chętny

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/b6_bfc_do_sprzedania_alufelgi_17_oryginal-t105671.0.html;msg1220532

Pozdrawiam

cena nie zachęca, szczególnie że opony dead

heh a ja chce swoje wycenić na 1500zł bez opon :cool1:

Za 1200zł jest do sprzedania felunek 18" takie same jak ma Trzeniu polerowane także ciężko będzie wam sprzedać fele 17" S-Line w tej cenie :gwizdanie:

Czyli wyznacznikiem ceny felgi ma być jej rozmiar, cena innych a nie faktyczny stan techniczny ?

:mysli:

Opublikowano

cześć wszystkim

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.