Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja bede - TAK ale jak objade na czas :)

CUBER ostatni spot w czwartek :D

tez racja :wink4:

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

ja na luzie nie umiałem - jak już bieg sie wbiło to wjechło jak na suchym :)

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

ja na luzie nie umiałem - jak już bieg sie wbiło to wjechło jak na suchym :)

To zamiast pokazać koledze jak to się robi to stałeś obok i się śmiałeś. Ale kozaki którzy mają 300 Kuni tak się zachowują :)

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

ja na luzie nie umiałem - jak już bieg sie wbiło to wjechło jak na suchym :)

To zamiast pokazać koledze jak to się robi to stałeś obok i się śmiałeś. Ale kozaki którzy mają 300 Kuni tak się zachowują :)

:>

ja się nie śmiałem :no:

a 300 kuni też bym chciał mieć :wink4:

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

ja na luzie nie umiałem - jak już bieg sie wbiło to wjechło jak na suchym :)

To zamiast pokazać koledze jak to się robi to stałeś obok i się śmiałeś. Ale kozaki którzy mają 300 Kuni tak się zachowują :)

:>

ja się nie śmiałem :no:

Damy Ci szanse rewanżu w Bukowinie :D NO bo z kim Ty będziesz rozmawiał jak nie z Krakowem :D Ale.... 2 litry Fińskiej i jesteś znajomym, kolejne 2 litry kolegą.... :D

Opublikowano
  • Autor

Kerczi wex fifke i pada na spota :kox:

Pablo a Ty nie masz przypadkiem FIFA10 ?? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

ja na luzie nie umiałem - jak już bieg sie wbiło to wjechło jak na suchym :)

To zamiast pokazać koledze jak to się robi to stałeś obok i się śmiałeś. Ale kozaki którzy mają 300 Kuni tak się zachowują :)

:>

ja się nie śmiałem :no:

Damy Ci szanse rewanżu w Bukowinie :D NO bo z kim Ty będziesz rozmawiał jak nie z Krakowem :D Ale.... 2 litry Fińskiej i jesteś znajomym, kolejne 2 litry kolegą.... :D

:notworthy:

wiedziałem, że kto jak kto ale na Was zawsze można liczyć :decayed:

Opublikowano

wiedziałem, że kto jak kto ale na Was zawsze można liczyć :decayed:

znalazłem Cię :naughty:

wracaj do domu! natychmiast!

:decayed::polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Kerczi coś nie panujesz nad tymi Twoimi kolegami z KR :gwizdanie:

wszędzie wypisują, że Ty już trenujesz podjazd pod górkę na śniegu, żeby Ci znowu nie zgasł jak rok temu pod stasindą :gwizdanie:

Miron a widzisz teraz wiem jak to bylo a Kerczi mi opowiadal ze Ty podobno nie mogles wjechac :)

ja na luzie nie umiałem - jak już bieg sie wbiło to wjechło jak na suchym :)

To zamiast pokazać koledze jak to się robi to stałeś obok i się śmiałeś. Ale kozaki którzy mają 300 Kuni tak się zachowują :)

:>

ja się nie śmiałem :no:

Damy Ci szanse rewanżu w Bukowinie :D NO bo z kim Ty będziesz rozmawiał jak nie z Krakowem :D Ale.... 2 litry Fińskiej i jesteś znajomym, kolejne 2 litry kolegą.... :D

:notworthy:

wiedziałem, że kto jak kto ale na Was zawsze można liczyć :decayed:

Miron no jak chcesz sobie wpisać siedem spotów i siedem obecności to myślę że to nie jest duża cena :D

Opublikowano

Kerczi wex fifke i pada na spota :kox:

Pablo a Ty nie masz przypadkiem FIFA10 ?? :naughty:

Nie mam ale mogę pożyczyć z MM :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pablo miałes strasznie być na spocie :gwizdanie:

dzieki all za spocika :decayed:

Opublikowano

dzieki Pany za spota...Pablo szkoda slow...

Siemian zaluj ze nie zobaczyles mojego modu as z rekawa :)

Silnik od eSy :)

Opublikowano

Siemian zaluj ze nie zobaczyles mojego modu as z rekawa :)

Silnik od eSy :)

:polew: :polew:

dzieki chopy.

Opublikowano
  • Autor

Siemian zaluj ze nie zobaczyles mojego modu as z rekawa :)

Silnik od eSy :)

:decayed:

Opublikowano

Siemian zaluj ze nie zobaczyles mojego modu as z rekawa :)

Silnik od eSy :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dopiero wróciłem po świętach do domu po kilku dniach....człowiek pare kilo cięższy... jak tam na spocie udany był czy jak zwykle kiszka :decayed: zimno w stopy i Mirona cza oglądać :decayed:

gram własnie w need for speed bo testuje lapka i musze przyznać ze no no.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero wróciłem po świętach do domu po kilku dniach....człowiek pare kilo cięższy... jak tam na spocie udany był czy jak zwykle kiszka :decayed: zimno w stopy i Mirona cza oglądać :decayed:

gram własnie w need for speed bo testuje lapka i musze przyznać ze no no.... :gwizdanie:

spot jak spot ;) moze w nowym roku stara ekipa zacznie zagladać a nie siedziec przytulonym do cycka co Niedziele :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.