Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zyje :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja teraz wróciłem z miasta i podjarany jak dziecko że znów ten paździoch jeżdzi :kox::decayed:

Gdyby ktoś chciał coś robić układem wydechowym to mam namiary na gościa, który pracuje w zakładzie obok carrefoura w czyżynach, ale oczywiście nie tam odbywa się robota bo ma już swój zakład dla "prywatnych klientów" :)

Opublikowano
  • Autor

A ja teraz wróciłem z miasta i podjarany jak dziecko że znów ten paździoch jeżdzi :kox::decayed:

Gdyby ktoś chciał coś robić układem wydechowym to mam namiary na gościa, który pracuje w zakładzie obok carrefoura w czyżynach, ale oczywiście nie tam odbywa się robota bo ma już swój zakład dla "prywatnych klientów" :)

Znam ich kilku tam :gwizdanie: Darka i Piotrka ktory działa przed Zielonkami ( Themon juz go poznał )

Opublikowano

A ja teraz wróciłem z miasta i podjarany jak dziecko że znów ten paździoch jeżdzi :kox::decayed:

Gdyby ktoś chciał coś robić układem wydechowym to mam namiary na gościa, który pracuje w zakładzie obok carrefoura w czyżynach, ale oczywiście nie tam odbywa się robota bo ma już swój zakład dla "prywatnych klientów" :)

Znam ich kilku tam :gwizdanie: Darka i Piotrka ktory działa przed Zielonkami ( Themon juz go poznał )

A to pewnie jego koledzy bo ja mówię o tym co ma swój zakład w łęgu :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 02:04_________________________________________________Ok miłej nocki bo trza wstać do pracy o 7:00 ostatni raz w tym roku :decayed:

:hi:

Opublikowano

Idzcie na avatara kto nie byl ;) fajna bajka :tongue4:

gasim.

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Idzcie na avatara kto nie byl ;) fajna bajka :tongue4:

gasim.

:kox: dawno nie byłem na takim dobrym filmie :) efekty :kox:

Opublikowano

:hi:

Muszę się pochwalić że od wczoraj od 17:00 jadę na epapierosie i do tej pory nie zapaliłem normalnego :decayed:

nie jest to ,to samo ale da się wytrzymać ... no i nie śmierdzi :)

Opublikowano

:hi:

Muszę się pochwalić że od wczoraj od 17:00 jadę na epapierosie i do tej pory nie zapaliłem normalnego :decayed:

nie jest to ,to samo ale da się wytrzymać ... no i nie śmierdzi :)

:hi:

..........jeszcze se diesla zagazuj i już wiem wszystko............

Opublikowano

Ile kosztuje ta zabawa z e-papierosami? I nie ma dymu? To nie ma zabawy... :)

Opublikowano

Ile kosztuje ta zabawa z e-papierosami? I nie ma dymu? To nie ma zabawy... :)

zależy od modelu , jest dym ale nie śmierdzi :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm ja rzucam ale jak osiągne wiek chrsytusowy :gwizdanie:

:siema: all

Opublikowano

hmmm ja rzucam ale jak osiągne wiek chrsytusowy :gwizdanie:

powiem tak , byłem sceptycznie nastawiony do tego ale jestem miło zaskoczony.

Jedna lipa to raz dziennie trzeba ładować , no ale są 2 baterie.

Opublikowano

hmmm ja rzucam ale jak osiągne wiek chrsytusowy :gwizdanie:

powiem tak , byłem sceptycznie nastawiony do tego ale jestem miło zaskoczony.

Jedna lipa to raz dziennie trzeba ładować , no ale są 2 baterie.

czego jeszcze nie wymyslą ...... :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm ja rzucam ale jak osiągne wiek chrsytusowy :gwizdanie:

powiem tak , byłem sceptycznie nastawiony do tego ale jestem miło zaskoczony.

Jedna lipa to raz dziennie trzeba ładować , no ale są 2 baterie.

dla mnie najgorsze jest nie palenie przy kawie i wódce ;( reszta moze by obleciała a ze kawa codziennie x 3 + wódka okazjonalnie :polew: to moze byc ciezko ale spoko mam jeszcze 3 lata przed soba palenia :decayed:

Opublikowano

:hi:

Muszę się pochwalić że od wczoraj od 17:00 jadę na epapierosie i do tej pory nie zapaliłem normalnego :decayed:

nie jest to ,to samo ale da się wytrzymać ... no i nie śmierdzi :)

:polew: :polew: :polew:

Nie do wiary jak ......... :polew: :polew: moda z warszawy przyszła :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Cuberos, zapodaj nicka na PSN'ie.

Zagramy w Fifke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm na PeSie jesio nie mam :gwizdanie: ale wiczorową porą sie pewnie to zmieni :naughty:

Opublikowano

Trzeniu dziękuje i przepraszam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.