Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

,Cuber a jaki masz procek na swoim pc

2,2 intel centrino Duo chyba :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

,Cuber a jaki masz procek na swoim pc

2,2 intel centrino Duo chyba :gwizdanie:

Cuber masz PCeta? Myślałem że na lapku grasz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Cuber masz PCeta? Myślałem że na lapku grasz :mysli:

No na lapku gram :naughty:

Opublikowano

Elo :hi:

:hi:

Muszę się pochwalić że od wczoraj od 17:00 jadę na epapierosie i do tej pory nie zapaliłem normalnego :decayed:

nie jest to ,to samo ale da się wytrzymać ... no i nie śmierdzi :)

U mnie w MM jak zobaczyłem kumpla który obsługiwał klienta to po chwili wyciągnął e papierosa i przy nim puścił dyma to zwariowałem, dopiero później zobaczyłem że ma e papierosa, dobry prezent na nowy rok bo trzeba rzucić palenie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________Kurde maniaki poszli grać :kwasny::wallbash::decayed:

Idę się odświeżyć po całym dniu i odpalam ps3 :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:25_________________________________________________A to tak żeby wam się po śniły jeszcze koszmary w starym roku :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek i Boseron dzieki wielkie za gierke w Sieci :naughty: , dlaczego nie mogłem pisac? :mysli:

Opublikowano

Trzeba wcisnąć T i dopiero pisać :decayed:

również dzięki , gierka super :good:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba wcisnąć T i dopiero pisać :decayed:

:embarrassed:

hahahahha :polew:

Opublikowano

przecież pisaliśmy Ci żebyś nacisnął T i zaczął gadać :wink4:

idę spać bo jestem nie przytomny , narka :hi:

Opublikowano

Panowie dzieki za gre trzeba duzo ćwiczyc jeszcze

:naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 02:15_________________________________________________gra :kox: tylko Trzeniek za dobry choc ostatnia partia Cuber no no no nie powiem :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzieki za gre trzeba duzo ćwiczyc jeszcze

:naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 02:15_________________________________________________gra :kox: tylko Trzeniek za dobry choc ostatnia partia Cuber no no no nie powiem :gwizdanie: :naughty:

bo nie znałem tamtych plansz , a ta ostatnia w sieci jest popularna :decayed: wiec Ją troszke lepiej znałem

Opublikowano

Siema,Chyba musze sobie te gra kupic bedziemy grac jak kiedys :kox: A co do B5 mam juz druga i nie mialem z nimi problemow,jedynie co to z własnej woli robilem tuning no i exploatacja.Jedyne co to raz na poczatku padla turbina,N75,przepływka a tak to mysle ze nie sa az tak awaryjne :) Udanej zabawy sylwestrowej zycze :hi:

Opublikowano

ja nie powiedziałem że audi B6 się psuje, ale nie zamienił bym passata bo się przekonałem, przeciez te same roczniki audi i passat po lifcie to praktycznie to samo. Zresztą wiem jedno, co niewalony silnik to niewalony.

Nie wiem dlaczego powracacie do tej B5, było minęło ;), psuła sie jak stara k**wa, zresztą chłopaczek ciągle do mnie dzwoni - ten który kupi,ł bo nie może sobie z nią już poradzić.

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

Opublikowano

ja nie powiedziałem że audi B6 się psuje, ale nie zamienił bym passata bo się przekonałem, przeciez te same roczniki audi i passat po lifcie to praktycznie to samo. Zresztą wiem jedno, co niewalony silnik to niewalony.

Nie wiem dlaczego powracacie do tej B5, było minęło ;), psuła sie jak stara ku***a, zresztą chłopaczek ciągle do mnie dzwoni - ten który kupi,ł bo nie może sobie z nią już poradzić.

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

jak to? nie tylko?

Opublikowano
  • Autor

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

Nie bronię to raz :naughty: dwa napisałes ze nie zamienił byś passata na nic innego a Ja napisałem że nie wiesz co piszesz . Pozatym jesli Twoje B5 było by w takim staniem jak passat to tak samo byś o B5-ce pisał :gwizdanie:

ps. VW niestety ale jest za Audi :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

ps. dając Ci w zamian B6.B7 na pełnym wypasie, S-line i w Q to zamieniasz sie od kopa gwarantuje

Opublikowano

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

Nie bronię to raz :naughty: dwa napisałes ze nie zamienił byś passata na nic innego a Ja napisałem że nie wiesz co piszesz . Pozatym jesli Twoje B5 było by w takim staniem jak passat to tak samo byś o B5-ce pisał :gwizdanie:

ps. VW niestety ale jest za Audi :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

ps. dając Ci w zamian B6.B7 na pełnym wypasie, S-line i w Q to zamieniasz sie od kopa gwarantuje

eeeee NEX by sie nie wymienil :polew: :polew: :polew:

no chyba ze z Siemianem :evil:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:
Opublikowano

zeby siemian doplacac musial? :polew:

Opublikowano

nex by nie wymiernił bo audi jest niższe i mógłby mu spaść kapelusz przy wsiadaniu :decayed::naughty:

Opublikowano

buahahaha

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 11:41_________________________________________________Nex wyrezales juz cos w swojej formance??

jakis pakiet??

moze pakiet futrzak

albo pakiet masaz --> koraliki drewniane

Opublikowano

Pakiet Kapitan (no bo w końcu kapitan chodzi w kapeluszu) :decayed:

395f9b165a0c6a00med.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.