Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to moze i ja sie skusze :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemaaaa Jarko

Jak tam magnesy dla mnie, pamiętasz :)

Opublikowano

Siemaaaa Jarko

Jak tam magnesy dla mnie, pamiętasz :)

Tak tak, Kerczi ma już po dwa magnetyzery dla każdego :polew:

Opublikowano

zaznajomie sie z grą i chętnie powalcze :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 00:14_________________________________________________a gdzie jest po 119 zł?

Opublikowano

MM

Opublikowano

Siemaaaa Jarko

Jak tam magnesy dla mnie, pamiętasz :)

Tak tak, Kerczi ma już po dwa magnetyzery dla każdego :polew:

Pingvin proszę, nie mierz Nas swoją miarą :decayed:

Opublikowano

wlasnie

:hi: Chlopy

Opublikowano
  • Autor

, może Cuber się dołączy

może może , dzis zakupiłem FIFA10 i ciupie na PS3 :naughty:

ps. Pablo dzieki :good:

Opublikowano

:hi:

Pablo miałes strasznie być na spocie :gwizdanie:

...Pablo szkoda slow...

Byłem chwilkę ale musiałem szybko uciekać niestety.. :wallbash:

Kurcze coraz większe zaległości mam :wallbash::decayed:

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 02:01_________________________________________________

, może Cuber się dołączy

może może , dzis zakupiłem FIFA10 i ciupie na PS3 :naughty:

ps. Pablo dzieki :good:

No problem, zawsze zostanie i będzie na dobrą flachę :naughty::decayed:

Również podziękował :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

aaaa , zapomniałem ...

Pawle Sz. zwanym potocznie PabloGT , PabloV6 lub po prostu Pablo :decayed:

dzięki za załatwienie sporego rabatu na sprzęt :naughty:

Obiecuję w zamian za to nie dogryzać Ci w całym 2009 roku :naughty::decayed:

Dzięki :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

Opublikowano

:hi:

aaaa , zapomniałem ...

Pawle Sz. zwanym potocznie PabloGT , PabloV6 lub po prostu Pablo :decayed:

dzięki za załatwienie sporego rabatu na sprzęt :naughty:

Obiecuję w zamian za to nie dogryzać Ci w całym 2009 roku :naughty::decayed:

Dzięki :good::wink4:

jak trwoga to do Pabla :naughty:

Opublikowano

nie , bez tego też bym kupił :wink4:

poza tym jemu wpadło w obrót więc jest ok.

powinien mi coś odpalić jeszcze ze swojej prowizji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

powinien mi coś odpalić jeszcze ze swojej prowizji :decayed:

no w sumie racja, Pablo to wiesz ja tez chce Twoją prowizje :decayed:

Opublikowano

powinien mi coś odpalić jeszcze ze swojej prowizji :decayed:

no w sumie racja, Pablo to wiesz ja tez chce Twoją prowizje :decayed:

nie odda nam :no: mówił mi że kupuje jakieś wypasione LEDy :wink4:

Opublikowano

:hi: all.

powinien mi coś odpalić jeszcze ze swojej prowizji :decayed:

no w sumie racja, Pablo to wiesz ja tez chce Twoją prowizje :decayed:

Za Fifę nie mam żadnej prowizji bo to nie mój dział :tongue4::)

Trzeniu... działa jeszcze mikro wieża :?: :decayed::naughty:

Dzisiaj wyciąłem kata, wstawiłem rurkę + plecionkę (złączkę) i założony ori końcowy tłumik do 2.6 i jest miazga jak by 20KM przybyło, szybko reaguje na gaz i co najważniejsze nie jest głośny dopiero jak się włączy V-ka to :kox: :kox: :kox:

Do napisania późnym wieczorem :decayed::hi:

Opublikowano

Witam pięknie kolegów z Małopolski i nie tylko. Jestem nowy w tym gronie :), aczkolwiek już potrzebuje waszej pomocy. Czy zgodziłby się ktoś odczytać w mojej kody błędów? Mam kilka problemów, a auto niedawno kupione...

Ale to już po nowym roku...

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam pięknie kolegów z Małopolski i nie tylko. Jestem nowy w tym gronie :), aczkolwiek już potrzebuje waszej pomocy. Czy zgodziłby się ktoś odczytać w mojej kody błędów? Mam kilka problemów, a auto niedawno kupione...

Ale to już po nowym roku...

Pozdrawiam

Proponuje podjechac na spota w niedziele do Galeri Kazimierz,poznasz kolegów i napewno sie ktos znajdzie z kompem :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.