Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemian wyrezałem pakiet BYSTRY PINGWIN

Zdjęcia

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przemian gratulacje koloru :good:

Nex mam takie same zdanie na temat Passata :good: miałem dwa :good: i dużo mniej się psuje niż w Audi :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 12:15_________________________________________________Panowie i Panie udanej zabawy dużo uśmiechu i radości w nowym roku :) i aby był dużo spokojniejszy od mijającego :)

Opublikowano

aha i jeszcze jedno, w passacie jest duuuuuużo więcej miejsca niż w audi szczególnie z tyłu i temu nikt nie zaprzeczy :decayed:

PS

musiałem dogryżć :decayed:

Opublikowano

aha i jeszcze jedno, w passacie jest duuuuuużo więcej miejsca niż w audi szczególnie z tyłu i temu nikt nie zaprzeczy :decayed:

PS

musiałem dogryżć :decayed:

w Tarpanie też masz więcej miejsca... Ja jeżdze z przodu. Tył mnie pier...[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 13:02_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

siemian no tak, ale zauważ że nie każdy jest samotny jak Ty. CHociaż Ty jesteś jeszcze młody i może z czasem znajdziesz jakąś Pingwinice, co doprowadzi do powiekszenia gatunku i wtedy trzeba mieć miejsce nie tylko na małe pingwinki ale i lodówki z płatami rybnymi :decayed: :decayed:

Idzie siemian i ciągnie na saniach lodówke, mija go inny pingwin i pyta: na co Ci ta lodówka, przecież jest -20, na to siemian.. aaaa niech się dzieciaki ogrzeją

Opublikowano

siemian no tak, ale zauważ że nie każdy jest samotny jak Ty. CHociaż Ty jesteś jeszcze młody i może z czasem znajdziesz jakąś Pingwinice, co doprowadzi do powiekszenia gatunku i wtedy trzeba mieć miejsce nie tylko na małe pingwinki ale i lodówki z płatami rybnymi :decayed: :decayed:

Idzie siemian i ciągnie na saniach lodówke, mija go inny pingwin i pyta: na co Ci ta lodówka, przecież jest -20, na to siemian.. aaaa niech się dzieciaki ogrzeją

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good: :good:

Wtedy mam nadzieję że będzie mnie stać na a6 :)

Opublikowano

wszystkim kolegom i koleżankom z Krakowa (i nie tylko) życzę w Nowym Roku pomyślności i samych sukcesów :good:

Opublikowano

Pany , spełnienia marzeń , zdrowia i czego tam sobie każdy pragnie :)

Szampańskiej zabawy i uwaga na petardy i korki z szampana :decayed:

Siemian i Pablo , Pikolo też potrafi mocno wyrzucić korek* więc uważajcie :naughty::decayed:

*chrześnica mi powiedziała :tongue4:

Opublikowano

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH KRAKUSÓW !!!

Opublikowano

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH KRAKUSÓW !!!

zapomniałeś o hucinianach i KRA :decayed:

:hi:

Opublikowano

nie znam się :mysli:

Opublikowano

nie znam się :mysli:

no to już powinieneś łapać dlaczego Krakusy są lepsze od Pyrek :naughty:

Opublikowano

nie znam się :mysli:

no to już powinieneś łapać dlaczego Krakusy są lepsze od Pyrek :naughty:

:polew: :polew: w czym w podziałach :tongue4:

Opublikowano

Pany , spełnienia marzeń , zdrowia i czego tam sobie każdy pragnie :)

Szampańskiej zabawy i uwaga na petardy i korki z szampana :decayed:

Siemian i Pablo , Pikolo też potrafi mocno wyrzucić korek* więc uważajcie :naughty::decayed:

*chrześnica mi powiedziała :tongue4:

Trzeniu, niestety nie dam rady Ci dowieźć tych Pikolo co u mnie zamówiłeś dla całej rodzinki... Co może jeszcze chciałeś żebym Ci je otworzył... Wiem że chciałeś naprawde zaszaleć... ale sorry ni da rady :naughty::decayed:

Opublikowano

nie znam się :mysli:

no to już powinieneś łapać dlaczego Krakusy są lepsze od Pyrek :naughty:

:polew: :polew: w czym w podziałach :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

mówiłeś że rok temu kupiłeś "Zbyszko" i Cie nieźle kopneło, ale tym razem chcesz mieć coś super lux...

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

a co Miron w Knurowie też macie jakiś podział na rewiry :mysli::polew:

Opublikowano

Miron a co Ty tu robisz? Nie przystrajasz plebanii w Knurowie do dżamprezy sylwestrowej?

Chyba że to Ty masz do Trzenia na sylwestra wpaść i dlatego chciał 3 Pikolo...

W sumie zastanawiałem się nawet...

Krakus a ma taki gest... Przecież nie codziennie wydaje się 50 zł :polew: :polew: :polew:

Pewnie chce się pokazać

Opublikowano

a co Miron w Knurowie też macie jakiś podział na rewiry :mysli::polew:

nie - ciężko podzielić 13 osób :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.