Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

150pln od osoby, w tym miales flaszke (niestety maximusa na dwie osoby plus soki do tego) o polnocy szmapan (pokaz sztucznych ognii) i caly czas zimna plyta - w szoku bylem ze caly czas na biezaco donosili i bylo wszystkiego pod dostatkiem, bylo nas 18 osob wiec alkoholu sie tez uzbieralo sporo - muzyka jak to w opium :), towarzystwo kulturka, wrocilismy kolo 5

generalnie wyszlo na duzy plus az za bardzo - w szoku jestem - ale chyba to efekt kryzysu i walki o klienta

Polecam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hmmm a nic nie było na goraco :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

hmmm a nic nie było na goraco :mysli:

:tongue4:

tylko barszczyk po polnocy

http://allegro.pl/item859613307_audi_a4_2_0_tquattro_220km_wersia_s_line_styl_rs4.html[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:23_________________________________________________

Siemian: http://allegro.pl/item860830925_zaciski_hamulcow_ceramicznych_audi_rs4_z_klockam.html

Opublikowano

Misiu Pablowy a od kiedy B6 bylo w silniku FSI????? :gwizdanie:

A założysz się Klubowiczu że było :gwizdanie:

2.0 130KM oraz 2.0 FSI 150KM :wink4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 02:14_________________________________________________

hmmm a nic nie było na goraco :mysli:

:tongue4:

tylko barszczyk po polnocy

http://allegro.pl/item859613307_audi_a4_2_0_tquattro_220km_wersia_s_line_styl_rs4.html[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:23_________________________________________________

za***ista tylko szkoda że avant :decayed:

Opublikowano

Kerczi tutaj masz odpowiedź na temat FSI http://www.audiworld.com/news/02/fsi/content.shtml

Ale nigdy bym nie kupił B6 nawet z tym mocniejszym silnikiem, chyba że uturbić :kox:

Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

ja spadam na 5 dni do Austrii pośmigać sobie troche na natrach.

Trzymta się :decayed::naughty:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich w nowym roku :hi::decayed:

Opublikowano

dzien dobry przy sobocie...... czas na relax

ta b7 ładna ale troche droga jak za ten rocznik i ten silnik

Opublikowano

Pany gdzie kupie w dobrej cenie zimowki na 17''?

Opublikowano
  • Autor

Pany gdzie kupie w dobrej cenie zimowki na 17''?

hmmmm Za wieliczką w strone Gdowa , wisoka Biskupice :naughty: na spocie jutro dam Ci namiary

:bry:

Opublikowano

Boseron stare ale fajny filmik :good:

Opublikowano

Łukasz , Ty nie chodz po youtubie tylko idz poćwicz COD4MW2 bo znowu mi będziesz pisał że mnie nie widzisz :decayed:

Opublikowano

Kerczi,bedziesz jutro na spociku?Jakbyś był to moze w wiekszym gronie się uda podłączyc te lustra.

Opublikowano

No na spocie bede, sprobowac mozemy aczkolwiek nie sadze zeby ktos mogl cos nowego wymyslic :)

Opublikowano

Łukasz , Ty nie chodz po youtubie tylko idz poćwicz COD4MW2 bo znowu mi będziesz pisał że mnie nie widzisz :decayed:

wlaśnie gram i juz wiem ze trzeba sie szybciej ruszać zeby utrudnić cel przeciwnikowi a jak grałem pierwszy raz to stałem w miejscu. :wallbash:

Opublikowano

Pany gdzie kupie w dobrej cenie zimowki na 17''?

hmmmm Za wieliczką w strone Gdowa , wisoka Biskupice :naughty: na spocie jutro dam Ci namiary

:bry:

siemian mi juz dal do nich nr i bylem u nich ;)

Opublikowano

Łukasz , Ty nie chodz po youtubie tylko idz poćwicz COD4MW2 bo znowu mi będziesz pisał że mnie nie widzisz :decayed:

wlaśnie gram i juz wiem ze trzeba sie szybciej ruszać zeby utrudnić cel przeciwnikowi a jak grałem pierwszy raz to stałem w miejscu. :wallbash:

:polew: :polew: :polew: to dobrze że już TO WIESZ :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.