Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajeb*lbym

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:27_________________________________________________VINCI sie zaczal na TVN
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to k**wa za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to ku***a za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba bylo Mu powiedziec a czym Ty jezdziles w filmie???

Opublikowano

Boseron i Cuber :good:

ależ tu frkwencja o tej godzinie :shocked:

Opublikowano

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to ku***a za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba bylo Mu powiedziec a czym Ty jezdziles w filmie???

A kto powiedział że jeździłem w filmie :decayed:

Miałem okazje być na takiej premierze i poznać wszystkich aktorów wraz z reżyserem i tyle :)

Alkoholiki jedne :decayed:

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

Kurrrrrwa Pablo , ależ Ty jesteś nie kumaty ......

Opublikowano

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to ku***a za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba bylo Mu powiedziec a czym Ty jezdziles w filmie???

A kto powiedział że jeździłem w filmie :decayed:

Miałem okazje być na takiej premierze i poznać wszystkich aktorów wraz z reżyserem i tyle :)

Alkoholiki jedne :decayed:

Dobrej nocy :hi:

PABLO ZAPISZ SOBIE zebys sie zapytal o COD4WM2[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:44_________________________________________________

Kurrrrrwa Pablo , ależ Ty jesteś nie kumaty ......

juz nawet nie probowalem tlumaczyc :D

Opublikowano

:decayed:

nie grzeszy intelektem :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za COD :kox: panowie :decayed:

Opublikowano

dzieki za COD :kox:

:good:

Panowie , kupujcie COD4 - naprawdę jest super :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:48_________________________________________________jutro kupię mikrofon

nie wiem dlaczego ale dzisiaj nie słyszałem Waszych rozmów :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no daje rade :naughty:

Opublikowano

Pablo cos mi sie zdaje ze to ty piłeś :polew:

Cuber, Trzeniek podziekował za gre , Pany kupować COD4WM2 bo juz obczailismy jak grac i ze sobą gadać :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:49_________________________________________________ale musze przyznać ze początkujący mają przejebane w tej grze :wallbash:

Opublikowano

w tamtym roku panował

Medal Of Honor Alied Asault

a w tym roku

Call Of Duty MW2

:decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:50_________________________________________________

musze przyznać ze początkujący mają przejebane w tej grze :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

człowiek sie tylko wk***ia bo nagle dostajesz w pałe i po zawodach :wallbash: nie cierpie tego :wallbash:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:52_________________________________________________jakbyscie jeszcze jakies gierki na multi obczaili to chętnie pogram. Trzeniek kup mikrofon bedzie sie lepiej grało

Opublikowano

idę w kimę , do jutra , tzn do dzisiaj tylko później :decayed:

:hi:

Opublikowano

idę w kimę , do jutra , tzn do dzisiaj tylko później :decayed:

:hi:

:hi:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

człowiek sie chce wyspać a tu Córeczka od rana daje koncert :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

człowiek sie chce wyspać a tu Córeczka od rana daje koncert :rolleyes:

hehhe :wink4:

:siema: all

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.