Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi: Pablo

Opublikowano

kurde , ale mnie łapy bolą po tym CODzie :decayed:

tak napierdzielałem myszką po biurku że traciła zasięg a jest na BT :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak napierdzielałem myszką po biurku że traciła zasięg a jest na BT :polew: :polew: :polew:

skad ja to znam :decayed: mi juz nawet koleczko nie dziala :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

k**wa bez skanera to c**j nie granie :wink4:

David powiedz lepiej ze to twoj brat grał za Ciebie a nie Ty :gwizdanie:

Opublikowano

slowo ja trzymalem karabin :decayed:

Opublikowano
  • Autor

slowo ja trzymalem karabin :decayed:

no ale On robił całą reszte za Ciebie :decayed:

Opublikowano

tak napierdzielałem myszką po biurku że traciła zasięg a jest na BT :polew: :polew: :polew:

skad ja to znam :decayed: mi juz nawet koleczko nie dziala :polew:

ja ma laser BT , super do gier :good:

Cuber , skaner nie potrzebny :naughty::wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 01:12_________________________________________________

slowo ja trzymalem karabin :decayed:

no ale On robił całą reszte za Ciebie :decayed:

pod stołem :polew:

Opublikowano

no:

- tutaj jest!

- gdzie ku**a?!

- tutaj (pokazuje palcem) karabin mu wystaje :kox:

- bitwa5.gif

Opublikowano

cześć Dziewczyny :hi:

takie szybkie pytanko do Kercziego... czemu sprzedajesz auto na części? :cool1::decayed:

Opublikowano

cześć Dziewczyny :hi:

takie szybkie pytanko do Kercziego... czemu sprzedajesz auto na części? :cool1::decayed:

Czesc laseczka, Miron mnie podliczyl za wszystkie napisane posty u Was, i nie mam wyjścia :polew: :polew:

Opublikowano

cześć Dziewczyny :hi:

takie szybkie pytanko do Kercziego... czemu sprzedajesz auto na części? :cool1::decayed:

mniejsze prowizje na allegro :decayed:

Opublikowano

w sumie to i tak powinieneś tą serię sprzedać więc masz teraz powód przynajmniej :good:

kiedy na spota do nas wpadacie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 01:19_________________________________________________tzn kto by przywiózł Kercziego? :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 01:20_________________________________________________ok idę stąd bo się tu nic nie dzieje :tongue4::hi:

Opublikowano

w sumie to i tak powinieneś tą serię sprzedać więc masz teraz powód przynajmniej :good:

kiedy na spota do nas wpadacie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 01:19_________________________________________________tzn kto by przywiózł Kercziego? :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 01:20_________________________________________________ok idę stąd bo się tu nic nie dzieje :tongue4::hi:

Robimy takiego troszke wiekszego spocika pod koniec marca, moze wpadniecie??

Opublikowano

Robimy takiego troszke wiekszego spocika pod koniec marca, moze wpadniecie??

do końca stycznia, może nieco dłużej jestem w PL więc raczej odpadam :wink4:

Opublikowano

cza spindalac, czesc ludziska :wink4:

Opublikowano
  • Autor

cza spindalac, czesc ludziska :wink4:

:hi:

Opublikowano

NIE SPAC!!!!

Opublikowano

nie śpimy... :decayed:

Opublikowano

no dobra, wstawac :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.