Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak co tydzień zapraszamy :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SIEMKA MAM PYTANKO TE SPOTY NA PARKINGU W GALERII KRAKOWSKIEJ SA CO TYDZIEN? POZDRAWIAM:)[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________znaczy sie w galerii kazimierz;) sory za pomylke :P

co tydzień :decayed: 18.00 parking niebieski

Opublikowano

yhmy to wpadne jak zmienie felgi bo jezdze na stalowych heh <wiocha> :D

Opublikowano
  • Autor

znaczy sie w galerii kazimierz;) sory za pomylke

Zapraszamy , jesteśmy co tydzień :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________

yhmy to wpadne jak zmienie felgi bo jezdze na stalowych heh <wiocha> :D

sa tez tacy co jeżdza na stalówkach wiec spoko zapraszamy :wink4:

Opublikowano

yhmy to wpadne jak zmienie felgi bo jezdze na stalowych heh <wiocha> :D

sa tez tacy co jeżdza na stalówkach wiec spoko zapraszamy :wink4:

już nie :evil:

Opublikowano

yhmy to wpadne jak zmienie felgi bo jezdze na stalowych heh <wiocha> :D

sa tez tacy co jeżdza na stalówkach wiec spoko zapraszamy :wink4:

już nie :evil:

Nio już nie szpanuj tak :decayed:

Opublikowano

Panowie czy ktoś jutro znajdzie chwile czasu i felge 16 z oponą żeby przymierzyć do audi jak to wygląda??

Parking galeria kazimierz?

1ikQH9.jpg

Opublikowano

Panowie czy ktoś jutro znajdzie chwile czasu i felge 16 z oponą żeby przymierzyć do audi jak to wygląda??

Parking galeria kazimierz?

1ikQH9.jpg

Mozesz doprecyzcować swoje pytanie? Ja mam u siebie 16 zimową wiec co mam przymierzać?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

i lusterka nie dzialaja p&p

chyba ze trzeba cos zvagowac :/

Opublikowano

hmmm....???????

ciekawe. Dobrze wiedzieć.

Przetrzyj szlak, potem ja sobie kupie :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

i lusterka nie dzialaja p&p

chyba ze trzeba cos zvagowac :/

te składane elektrycznie ? a dobrze podpiołes ?

Opublikowano

:hi:

i lusterka nie dzialaja p&p

chyba ze trzeba cos zvagowac :/

te składane elektrycznie ? a dobrze podpiołes ?

no nie da sie inaczej. kurde sam juz nie wiem w czym jest rzecz, moze musza byc przykrecone?? albo musza byc dwa, albo jakas wiazka do modulu komfortu?!

A moze cos w VAGu???

Bosreon opowiedz cos : :tongue4:

Opublikowano

moje lustereczka chodza śłicznie w lewo i prawo :tongue4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:49_________________________________________________kuźwa cos dzis nawalila sieć :chytry:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:50_________________________________________________dobra Maniacy ja ide w kime bo jutro czeka mnie cięzki dzień :disgust:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 01:06_________________________________________________Cubeer moze moje tez musza sie zaadaptowac?? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Kerczi załóż temat w technicznym na temat lusterek :naughty:

Opublikowano

Bosreon opowiedz cos : :tongue4:

Jest tylko jedno rozwiązanie. Boserona auto na dziuple i rozbieramy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Upsss. nie zauwazyłem ze juz założyłes temat :kox:

Opublikowano

no wlasnie i to nie tam gdzie trzeba ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.