Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to jest ta gra :wink4:

Kup mi jedną to Ci w zamian wypisze bony podarunkowe o wartości 50zł do MM to sobie kupisz jakiś kabel do czajnika :decayed

Dzieki ale u mnie czajnik jest z kablem nie wiem jak u Ciebie :naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany mam prosbe kupi mi ktos gre COD i wysle poczta,kasa podesle na konto :cool1: Bo u mnie we wsi nie maja w monopolu a do krk narazie nie jade :gwizdanie:

bez sensu...

kliknij , zapłać i na drugi dzień przyjdzie :good:

http://allegro.pl/item867654495_call_of_duty_6_modern_warfare_2_pl_sklep.html

Opublikowano

kuwa, ile ludzi to kupuje :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________a swoją droga ma ktos jakies gierki na ps2 ?

Opublikowano

Pany mam prosbe kupi mi ktos gre COD i wysle poczta,kasa podesle na konto :cool1: Bo u mnie we wsi nie maja w monopolu a do krk narazie nie jade :gwizdanie:

bez sensu...

kliknij , zapłać i na drugi dzień przyjdzie :good:

http://allegro.pl/item867654495_call_of_duty_6_modern_warfare_2_pl_sklep.html

Juz znalazlem i kupilem :wink4: Zapytalem wpierw zamiast sprawdzic czy nie ma na allegro :wallbash: To juz niebawem dołacze do gry :kox:
Opublikowano
:good:
Opublikowano

bede po 22 giej wcześńiej sie nie wyrobie więc dołącze wtedy narka spadam teraz

Opublikowano

Siema Wszystkim :hi:

Co tam ciekawego.... :evil:

Sklad widze w komplecie.... :good:

Opublikowano

Siema Wszystkim :hi:

Co tam ciekawego.... :evil:

Sklad widze w komplecie.... :good:

BrunoNH a ty kiedy podjedziesz na spota bo częściej Cię widzę w MM :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pany ma ktos linka do tego filmiku o amerykanskich programach? tego co facetowi nic nie wychodzi :)

Opublikowano

ja jak wroce to dolacze do gierki :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:53_________________________________________________jest jeszcze sens?

jaki serwer

co i jak??

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________Kurde jak chce odpalic to mam ze nie moze zaladowac pliku localization.txt :/

Opublikowano

to zainstaluj raz jeszcze.

Żeby z nami zagrać to musisz nas dodać do znajomych w Steamie.

Nicki były już podane w temacie z grą :wink4:

Opublikowano

dzis sie fajnie grało , z dnia na dzien nas coraz wiecej :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzis sie fajnie grało , z dnia na dzien nas coraz wiecej :kox:

równiez dzieki :hi:

Opublikowano

temat opanowany. To czekam na nastepne posiedzienie :P

Opublikowano

Widzę że temat rośnie :naughty:

Czas wkroczyć do akcji jak za dawnych lat :kox::decayed:

Opublikowano

Dzień dobry kraków :hi: . Wstawać śpiochy :blink:

Opublikowano

temat opanowany. To czekam na nastepne posiedzienie :P

:hi::good:

Opublikowano

ale jest za***ista pogoda, bokami non stop :decayed:

Opublikowano

No sypie ładnie ja tez RWD na codzien,ale ciezko tym parchem latac bokami z kontrola :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.