Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słabo , kiedyś byłem świadkiem jak podczas meczu lało się 30 hokeistów :evil:

Trzeniek pomyliłeś chyba film Ogniem i Mieczem z meczem hokeja :)

nie , uwierz mi że wiem o czym mówię :wink4:

to był mecz w lidze juniorów podhale nowy targ - kth krynica , jakoś 2004/2005 lub 2005/2006

Opublikowano
  • Autor

Kurde umył by audiole z tej soli a patrząc na ciapcie na drodze to mi sie odechciewa ;(

Opublikowano

Kurde umył by audiole z tej soli a patrząc na ciapcie na drodze to mi sie odechciewa ;(

Po co jak ziemia na pasie czeka :D

Opublikowano
  • Autor

Kurde umył by audiole z tej soli a patrząc na ciapcie na drodze to mi sie odechciewa ;(

Po co jak ziemia na pasie czeka :D

nie będzie dzisiaj czasu na lotnisko :wink4:

Opublikowano

siema Krakowiaczki , możecie mi powiedzieć czy to ktoś od was ????

48031866.th.jpg vdrfcdc.th.jpg xxcfdgf.th.jpg

jesli tak to prosiłbym o nicka lub jakis kontakt do właściciela

Opublikowano

nie ma jechac na lotnisko, dramat tam jest, subarynki i lancery rozjezdziły śnieg, jest ciapa i lód

Opublikowano
  • Autor

siema Krakowiaczki , możecie mi powiedzieć czy to ktoś od was ????

48031866.th.jpg vdrfcdc.th.jpg xxcfdgf.th.jpg

jesli tak to prosiłbym o nicka lub jakis kontakt do właściciela

wiem kto jest właścicielem ..... poszukam namiarów :gwizdanie:

Opublikowano

wiem kto jest właścicielem ..... poszukam namiarów :gwizdanie:

dzieki , bede zobowiazany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiem kto jest właścicielem ..... poszukam namiarów :gwizdanie:

dzieki , bede zobowiazany :wink4:

to było 1,8 T z tego co pamietam po modach w V-techu :wink4: :wink4: dzwoniłem ale nie odbiera :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Minusa za co?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Minusa za co?? :gwizdanie:

za jajco :decayed:

Opublikowano

tak myslalem...so??

Opublikowano
:hi: ale mnie łeb napier....... dopiero wstałem , wczoraj strasznie porządziłęm i koncze z alkoholem na jakiś czas....... :disgust:
Opublikowano

:hi: ale mnie łeb napier....... dopiero wstałem , wczoraj strasznie porządziłęm i koncze z alkoholem na jakiś czas....... :disgust:

znaczy do przyszłego piątku :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dzis po spocie jedziemy gdzies na ślizganko ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzis po spocie jedziemy gdzies na ślizganko ? :naughty: :naughty: :naughty:

Najpierw zapytaj kto na spota :) Ślizganko będzie obligatoryjne :D

Opublikowano

panowie ktos moze polecić jakies dobre buty na zime takie lepsze gore-tex i inne systemy zeby grzały nogi , bo po spotach nóg nie czuje...... myślałem o salomonach albo adidasach trekingowych....... zeby służyły tez na wyjazdach narciarskich :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:24_________________________________________________nie pamiętam do końca co wczoraj robiłem ale wróciłem w mokrych skarpetkach do domu :wallbash:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:25_________________________________________________a tak wogóle kto sie wybiera na spota dzis ?

Opublikowano
  • Autor

a tak wogóle kto sie wybiera na spota dzis ?

np. Ja :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.