Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A serpentyny to podobno już od pół roku z makulatury skręca :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron a co Ty tu robisz? Nie przystrajasz plebanii w Knurowie do dżamprezy sylwestrowej?

Chyba że to Ty masz do Trzenia na sylwestra wpaść i dlatego chciał 3 Pikolo...

W sumie zastanawiałem się nawet...

Krakus a ma taki gest... Przecież nie codziennie wydaje się 50 zł :polew: :polew: :polew:

Pewnie chce się pokazać

:decayed:

Opublikowano

a co Miron w Knurowie też macie jakiś podział na rewiry :mysli::polew:

nie - ciężko podzielić 13 osób :decayed:

a no to wszystkiego dobrego w nowym roku dla całej Twojej rodziny w Knurowie :evil:

Opublikowano

nie znam się :mysli:

no to już powinieneś łapać dlaczego Krakusy są lepsze od Pyrek :naughty:

:polew: :polew: w czym w podziałach :tongue4:

nie , My poprostu wszystko wiemy , NAJLEPIEJ :decayed:

Opublikowano

nie znam się :mysli:

no to już powinieneś łapać dlaczego Krakusy są lepsze od Pyrek :naughty:

:polew: :polew: w czym w podziałach :tongue4:

nie , My poprostu wszystko wiemy , NAJLEPIEJ :decayed:

:przebiegly::naughty:
Opublikowano

Trzenu mógłby nie jedenego zawstydzić... od 5 lat uzywa tych samych sztucznych ognii

21ogien.jpg

To już teraz wiem dlaczego rok temu biegałeś o północy obklejony takimi kartkami i krzyczałeś "bum" "bum" :naughty:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

hahahahhahahaa :polew:

Opublikowano

Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010

2623356fodkdto1ss.gif w358.png

Opublikowano
  • Autor

Szcześliwego Nowego 2010 Roku Panowie i Panie :decayed:

szampan_strzal.jpg

Opublikowano

Powitać,

Wszystkim wszystkiego dobrego w ten dzień :) I nie spić się :D

Opublikowano

hahah przemian różowy gumiś :polew:

Gratki :good:

Opublikowano

hahah przemian różowy gumiś :polew:

Gratki :good:

Nex to był moje marzenie pod choinke :D Hehehehhe

Opublikowano

Wszystkiego Naj........

happynewyear24.jpg[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:13_________________________________________________najchętniej to bym nie szedł nigdzie tylko grał w COD :polew: :polew: :polew: tak mnie wciągnęło

Opublikowano

hahah przemian różowy gumiś :polew:

Gratki :good:

Nex to był moje marzenie pod choinke :D Hehehehhe

Jednak marzenia się spełniają :polew: No to nic tylko sie opić z radości :decayed:

Opublikowano

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

Opublikowano

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

nie, jeszcze są dysze spryskiwaczy mgiełkowe co jest dużą zaletą :decayed: :decayed:

Opublikowano

hahah przemian różowy gumiś :polew:

Gratki :good:

Nex to był moje marzenie pod choinke :D Hehehehhe

Jednak marzenia się spełniają :polew: No to nic tylko sie opić z radości :decayed:

Nex dokładnie miałem juz dostac Klubowicza pol roku temu ale stwierdzilem ze tak bedzie bardziej uroczyscie :D Hehehhe[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

Podziękował [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

nie, jeszcze są dysze spryskiwaczy mgiełkowe co jest dużą zaletą :decayed: :decayed:

No własnie ja w POLO służbowym mam mgiełkowe tez - przyznaje ze robota niesamowita a jaka oszczednosc plynu :shocked:

Opublikowano

Szampańskiej Zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku :!:

vv23.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.