Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem wiem :wink4:

Ale miażdży - postaram sie pełna wersje zdobyć :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

O czym wy mówicie bo dalej nie kminie w tym stanie :decayed:

Opublikowano

O czym wy mówicie bo dalej nie kminie w tym stanie :decayed:

PABLO o gierce na PS3 -Um-coś tam, generalnie są to walki MMA

Opublikowano

Znacie jakiegoś lakiernika który tanio wymalował by mi zaślepki spryskiwacza reflektorów. Lakier mam, tylko pomalować bo debile chcą jak za element

c11c16487b18706a.th.jpg

Opublikowano

Znacie jakiegoś lakiernika który tanio wymalował by mi zaślepki spryskiwaczów reflektorów. Lakier mam, tylko pomalować bo debile chcą jak za element

Ja Ci pomaluję i wezmę to za butelkę Fińskiej :D

Opublikowano

to i tak za drogo :polew:

Opublikowano

Znacie jakiegoś lakiernika który tanio wymalował by mi zaślepki spryskiwaczów reflektorów. Lakier mam, tylko pomalować bo debile chcą jak za element

c11c16487b18706a.th.jpg

668 209 036

Tani i dobry

Powiedz ze jestes od Karola co malowal białe vw t5 i srebrne audi a4

Opublikowano

dzięki, jutro zadzwonie :good:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:39_________________________________________________btw

Powiedz ze jestes od Karola co malowal białe vw t5 i srebrne audi a4

to siemian malował u twojego znajomego auto po spaleniu? :mysli:

Opublikowano

wiem wiem :wink4:

Ale miażdży - postaram sie pełna wersje zdobyć :)

Mało znana gierka, nie powinna być droga :wink4:

BTW :siema: i :drinks:

Opublikowano

Znajomy brata przywiózł anglika B6 w sedanie 2.0 FSI Q 150KM z 2003 roku, trochę wytarta w środku ale nie ma tragedii.

Czemu o tym piszę, cena jaka go wyniosła to 15 tys zł z opłatami :shocked: Do tego przekładka za ok 4-5 tys zł, tylko pytanie jak takie auto po przekładce będzie jeździło :mysli:

A tu jest taka http://moto.allegro.pl/item860569366_audi_a4_2005r_1_8t_abt_19_s_line_anglik.html :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko pytanie jak takie auto po przekładce będzie jeździło :mysli:

jesli będzie to dobrze zrobione to będzie dobrze jeździło :wink4:

Opublikowano

dzien dobry w Nowym Roku miałem siedzieć w domu a tu niespodziewanie zaliczyłem dwie domówki naraz :naughty:

Opublikowano

dzien dobry w Nowym Roku miałem siedzieć w domu a tu niespodziewanie zaliczyłem dwie domówki naraz :naughty:

Nieładnie, na tej na której miałeś być docelowo nie byłeś......

Opublikowano
  • Autor

dzien dobry w Nowym Roku miałem siedzieć w domu a tu niespodziewanie zaliczyłem dwie domówki naraz :naughty:

Nieładnie, na tej na której miałeś być docelowo nie byłeś......

dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

Przemian z małym dzickiem nie bardzo da sie w nocy podróżować , wiesz ze gdyby nie Córka to byśmy sie zjawili na milion procent.

Opublikowano

Misiu Pablowy a od kiedy B6 bylo w silniku FSI????? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi, jak było w Opium :mysli:

Opublikowano

Opium dalo rade, szkoda ze sklad nie byl pelny, ale mam nadzieje ze next time dopisze

Opublikowano
  • Autor

Opium dalo rade, szkoda ze sklad nie byl pelny, ale mam nadzieje ze next time dopisze

no to zes sie rozpisał , moze coś wiecej napiszesz :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.