Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***iają... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe.

Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***ją... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe.

Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?

Siemian :) z taka predkoscia to Ty tylko jezdzisz :D Ledwo startujesz na swiatlach i juz jest 240 km/h i po hamulcach :D

Opublikowano

a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***ją... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe.

Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?

a używałeś zwykłych dobrze spryskujących przy 240km/h, przy 40km/h? spryskiwał być 2 auta za sobą a nie szybe więc nie piernicz :wink4:. Mgiełkowe są dużo lepsze, szybciej czyszczą szybe i zużycie płynu jest dużo dużo mniejsze

Opublikowano

Zarząd Spotów Warszawskich życzy Krakowiaczkom wszystkiego dobrego w Nowym Roku , a osobiscie ode mnie odrodzenia żuzla w Nowej Hucie

Opublikowano

:drunk:Szczęśliwego Nowego Roku Pany :drunk:

zmian na nowsze modele i czego tylko sobie zapragniecie... :)

Opublikowano

Wszystkiego dobrego pany i panie na ten nowy roczek :)

Opublikowano

a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***ją... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe.

Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?

a używałeś zwykłych dobrze spryskujących przy 240km/h, przy 40km/h? spryskiwał być 2 auta za sobą a nie szybe więc nie piernicz :wink4:. Mgiełkowe są dużo lepsze, szybciej czyszczą szybe i zużycie płynu jest dużo dużo mniejsze

a znasz jakieś porządne auta z takim rozwiązaniem?

Ja tam wole mieć dobre spryskiwacze działające przy każdej prędkości nawet jak na postoju wale też 2 auta dalej...

No ale nie kłućmy się. Sylwestra przecież mamy.

Mnie takie spryski nie leżą, Tobie tak... Takżdy ma swoje zdanie. :) :)

Opublikowano

hehehehe dajecie po Pupie.

Nex kupil paska dla spryskow mgielkowych :D

Panowie i Panie

Wszystkiego co najlepsze i spełnienia wszystkich marzeń w 2010.

szampan_strzal.jpg

Opublikowano

a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***ją... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe.

Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?

a używałeś zwykłych dobrze spryskujących przy 240km/h, przy 40km/h? spryskiwał być 2 auta za sobą a nie szybe więc nie piernicz :wink4:. Mgiełkowe są dużo lepsze, szybciej czyszczą szybe i zużycie płynu jest dużo dużo mniejsze

a znasz jakieś porządne auta z takim rozwiązaniem?

VW passat :nabijasie:

Opublikowano

PANOWIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NADCHODZĄCYM ROKU, SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH SUKCESÓW W 2010 ROKU :!:

Opublikowano

1kOa60.jpg

Opublikowano

Szczęśliwego Nowego Roku krakusy :)

Opublikowano
34dih47.jpg
Opublikowano

jaki to rok sie wlasnie zmienil :mysli:

bo juz mi sie popierdzielilo.....

:polew:

Opublikowano

:> :> :>

Opublikowano

Wstawac. Sam nie bede zdychal :kox:

:hi: w tym nowym roku.

Opublikowano
:) Wstawać pijaki!!
Opublikowano

tylko nie pijaki :wink4:

Opublikowano

tylko nie pijaki :wink4:

A co przy herbacie siedziałeś? :)

Opublikowano

a miałem inne wyjście przy grypie ? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.