Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skąd ta agresja Grześ :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Themon masz jutro chwilke kolo poludnia?? Leo need help :)

Opublikowano

kurw,.a a co tu taka cisza? :mysli:

Nie śpimy :naughty:

Ach cholera idę w kimę bo na rano do roboty :wallbash:

Panowie za tydzień w weekend największa w roku wyprzedaż w MM także lookajcie na gazetkę która ukaże się kilka dni przed sobotą :gwizdanie:

Widziałem dzisiaj w na parkingu w Plazie nowe S4 B8 szare w sedanie na krakowskich blachach i kuźwa skończyły mi się kalendarzyki... Tak to kolega może by zaglądnął na spota :decayed: :decayed: :decayed:

Gasimy :hi:

Opublikowano

Wstawać nie spać!! :wallbash:

Opublikowano

to ten passek?

Opublikowano

kurw,.a a co tu taka cisza? :mysli:

Nie śpimy :naughty:

Ach cholera idę w kimę bo na rano do roboty :wallbash:

Panowie za tydzień w weekend największa w roku wyprzedaż w MM także lookajcie na gazetkę która ukaże się kilka dni przed sobotą :gwizdanie:

Widziałem dzisiaj w na parkingu w Plazie nowe S4 B8 szare w sedanie na krakowskich blachach i kuźwa skończyły mi się kalendarzyki... Tak to kolega może by zaglądnął na spota :decayed: :decayed: :decayed:

Gasimy :hi:

Styczeń a tobie już kalendarzyki się skończyły :> :hi:

Opublikowano

to ten passek?

tak

Opublikowano

pytalem czy felgi beda pasowac do b7 a nie czy fajny pasek :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

pytalem czy felgi beda pasowac do b7 a nie czy fajny pasek :cool1::decayed:

do PASSATA pasują to Audi chyba średnio :gwizdanie:

Opublikowano

Witam, jestem od niedawna w klubie. Chciałem się zapytać czy te spoty odbywają się zawsze co tydzień? i czy możecie mi polecić kogoś w krakowie, kto ustawi mi dobrze kąt wtrysku ? Czytałem opinie o polecanych warsztatach i najczęściej są sprzeczne opinie o każdym z nich.

Opublikowano
  • Autor

Witam, jestem od niedawna w klubie. Chciałem się zapytać czy te spoty odbywają się zawsze co tydzień? i czy możecie mi polecić kogoś w krakowie, kto ustawi mi dobrze kąt wtrysku ? Czytałem opinie o polecanych warsztatach i najczęściej są sprzeczne opinie o każdym z nich.

Zapraszamy dziś na spocika do Galerii Kazimierz :good::naughty:

Opublikowano
Wczoraj w popołudniowej audycji w "Trójce" prowadzący przeczytał maila od słuchaczki z Poznania:

Na pewnym osiedlu dzieci ulepiły bałwana - ktoś z premedytacją go rozjechał samochodem, następnego dnia ulepiły go jeszcze raz i znów go ktoś rozjechał, trzeciego dnia ulepiły go na hydrancie.

Opublikowano

:hi:

Pablo co tam będzie w wyprzedaży?

Opublikowano

Themon masz jutro chwilke kolo poludnia?? Leo need help :)

Si, mam :)

Opublikowano
Wczoraj w popołudniowej audycji w "Trójce" prowadzący przeczytał maila od słuchaczki z Poznania:

Na pewnym osiedlu dzieci ulepiły bałwana - ktoś z premedytacją go rozjechał samochodem, następnego dnia ulepiły go jeszcze raz i znów go ktoś rozjechał, trzeciego dnia ulepiły go na hydrancie.

:polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 12:45_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 10:20_________________________________________________Panowie, co myslicie o tych felgach do b7?

http://picasaweb.google.com/dnosalski/PassatCCWrocAw?authkey=Gv1sRgCNOrhfuomPDulQE#5427476539834582674

jaki rozmiar?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 12:46_________________________________________________

:hi:

Pablo co tam będzie w wyprzedaży?

Pablo bez vatu :naughty:

Opublikowano
Zapraszamy dziś na spocika do Galerii Kazimierz good naughty

Dziś nie zdarzę, bo będę w krakowie koło 20, ale za tydzień bardzo chętnie, tylko że nikogo nie znam :blink:

Opublikowano
Zapraszamy dziś na spocika do Galerii Kazimierz good naughty

Dziś nie zdarzę, bo będę w krakowie koło 20, ale za tydzień bardzo chętnie, tylko że nikogo nie znam :blink:

to poznasz po to sa spoty :good:
Opublikowano
  • Autor

Dziś nie zdarzę, bo będę w krakowie koło 20, ale za tydzień bardzo chętnie, tylko że nikogo nie znam :blink:

to poznasz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.