Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski - 18''

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski - 18''

:good: tylko sprawdz ET
Opublikowano

44 :wink4:

Opublikowano

Dawid jesteś dzisiaj? Dał ci siemian płytę??

Opublikowano

Ja dzis podjade po 19 moze ktos jeszcze bedzie :gwizdanie:

Opublikowano

Dawid jesteś dzisiaj? Dał ci siemian płytę??

dał, dał :)

Opublikowano

Dzieki Themon za dzisiaj :notworthy: :notworthy:

Cuber potrzebowalbym pozyczyc plytke do NAVI bo moja mi padla :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Cuber potrzebowalbym pozyczyc plytke do NAVI bo moja mi padla :wallbash: :wallbash:

spoko loooozik :decayed:

ps. kurcze ale sie źle czuje , tak to jest jak sie człowiek nie wyleczy do końca :gwizdanie:

Opublikowano

będziesz mądrzejszy na przyszłość :cool1:

Opublikowano
  • Autor

będziesz mądrzejszy na przyszłość :cool1:

dokładnie :good:

Opublikowano

a mnie dzis spot omija bo własnie wychodze z pracy :disgust:

kto dzis ma ochote na procenty wiem troche nietypowo ale jutro mam wolne w pracy to zparaszam..... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a mnie dzis spot omija bo własnie wychodze z pracy :disgust:

kto dzis ma ochote na procenty wiem troche nietypowo ale jutro mam wolne w pracy to zparaszam..... :decayed:

aleś wymyslił z tymi procentami :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty nie na spcie? mi jest strasznie zimno i musze coś wypić zeby sie rozgrzać.

Opublikowano
  • Autor

a Ty nie na spcie? mi jest strasznie zimno i musze coś wypić zeby sie rozgrzać.

mi tez jest zimno i pije herbatke z soczkiem malinowym , nie byłem bo się źle czuje :confused4:

Opublikowano

:hi:

Ciekawe jak tam frekwencja :)

Opublikowano

:hi:

Ciekawe jak tam frekwencja :)

a było z 10 osób :)

Opublikowano

No to lepiej jak tydzien temu :decayed:

Opublikowano

Dzieki za spota :)

Opublikowano

:hi:

No to lepiej jak tydzien temu :decayed:

A no lepiej :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:20_________________________________________________

Pablo co tam będzie w wyprzedaży?

Już Ci powiedziałem in live :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________

Pablo bez vatu :naughty:

Eee nie, to będzie bez vatu x 3 na wybrane produkty :naughty:

Dlatego nie którzy klienci będą stać na tym mrozie od 4:00 :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________A najlepsze jak podchodzi klient i chce radio z czerwonym podświetleniem :naughty: ja się pytam do jakiego auta? To on, że do Audi. Jaki model? Zdumiewającym głosem odpowiada A4 :gwizdanie: :cool1:

To ja mówię, podejdź tu do komputera. Włączam forum na kompie i mówię: "Rejestrujesz się, witasz się w Newbie i przyjeżdżasz na spota bo w przeciwnym razie nie będziesz miał montażu radia gratis"

Co by nie zrobić żeby powiększyć frekwencje na Krakowskich :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Dzis w krk widzialem białe B6 z podwujnym wydechem i nalepka S4,wygladała jak fura jednego z naszych kolegów tylko oklejona biała folia :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.