Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no a tam jest net i to za free

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zostal w taawie :)

jak mógł tam zostać skoro on tam mieszka... :naughty:

Może poluje na Galerianki w Bonarce :polew:

a Ty skąd wiesz :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

NAJLEPSZEGO OZI Z OKAZJI URODZIN !!!!!!!!!!!!!

tort-urodzinowy.jpg

Opublikowano

zostal w taawie :)

jak mógł tam zostać skoro on tam mieszka... :naughty:

Może poluje na Galerianki w Bonarce :polew:

a Ty skąd wiesz :gwizdanie:

pewnie sam go wprowadzał :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie OZI STOOOOOOOOOO LAT STOOOOOOOOOOO LAT NIECH ZYJE ZYJEEEEEEE NAMM.

Opublikowano

Najlepszego Ozi :)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Ozi

Opublikowano

:hi:

No to muszę przeczytać prawie 30 stron waszego spamu bo trochę mnie nie było (awaria sieci) :wallbash:

Opublikowano

:hi:

No to muszę przeczytać prawie 30 stron waszego spamu bo trochę mnie nie było (awaria sieci) :wallbash:

A mówiłem Robert, byłeś blisko nawet bardzo blisko :naughty:

Opublikowano

Ozi dwieście lat :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 13:16_________________________________________________

:hi:

No to muszę przeczytać prawie 30 stron waszego spamu bo trochę mnie nie było (awaria sieci) :wallbash:

A mówiłem Robert, byłeś blisko nawet bardzo blisko :naughty:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemian David zrobil z tymi hamulcami??

Opublikowano

zdrowia i szczescia OZI :good:

Opublikowano

własnie dojezdza do Bielska bo będzie to u Wojtka montował (tego od którego masz tarcze)

Opublikowano

:hi:

No to muszę przeczytać prawie 30 stron waszego spamu bo trochę mnie nie było (awaria sieci) :wallbash:

A mówiłem Robert, byłeś blisko nawet bardzo blisko :naughty:

Mówiłem mu przez koma co się stało :tongue4:

I w końcu przeczytałem te wasze wypociny 30 stron :decayed:

Najlepsza była lista Trzenka dla nowego kolegi co ma przywieść na swój pierwszy spot :polew::decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 13:59_________________________________________________

zostal w taawie :)

A ja już pierd^%$#$ tą lanserwoską stodołę :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 14:03_________________________________________________

Może poluje na Galerianki w Bonarce :polew:

Miałeś dać mi znać jakie tam chodzą :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 14:05_________________________________________________jarko dzięki za podwiezienie, dawno nie jechałem Twoim paździochem :naughty::decayed:

A ty ykk'u nawet mi się po pijaku nie pochwaliłeś że stałeś się zielony :angry::decayed:

Opublikowano

A ty ykk'u nawet mi się po pijaku nie pochwaliłeś że się stałeś zielony :angry: :decayed

Pił zeby zapomniec a Ty mu przypominasz :decayed:
Opublikowano

OZI Wszystkiego Najlepszego dziadku jeden :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 14:11_________________________________________________

A ty ykk'u nawet mi się po pijaku nie pochwaliłeś że się stałeś zielony :angry: :decayed

Pił zeby zapomniec a Ty mu przypominasz :decayed:

Chciał pić bo miał dość siedzenia i modowania na forum :decayed: :decayed: :decayed:

ykk więcej nie będę zabierał ze sobą tych chuligańskich alkoholików bo gdzie z nimi nie pójdziesz to zawsze tam się napier%$^$ją :decayed:

Opublikowano

siemano :hi:

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA

Opublikowano

siemano :hi:

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA

Zdrówka kolego bo baby Ci nie życzę :naughty:
Opublikowano

siemano :hi:

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA

Zdrówka kolego bo baby Ci nie życzę :naughty:

Za dużo ich ma u siebie :decayed::naughty:

Opublikowano

Ozi najlepszego i jak najmniej telefonów z pracy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.