Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

mieszkasz z nimi? :shocked::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pamiętaj co zabrać na 1 spot :

Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś :decayed:

Taniej go wyjdzie w ASO :polew:

no to napisałem w pierwszej mojej wypowiedzi że w ASO mają :gwizdanie:

chciałem mu dobrze doradzić to się obraził :decayed:

Nie mam co robić tylko się obrażać :P

A te malboro to jakby co jakie?? wiesz żeby za słabe nie były bo dwa razy nie będę kupował :polew:

Opublikowano

wiesz co... to nie eksperymentujmy...

kup wszystkim po e-papierosie :decayed:

Opublikowano

Może jak będę wracał z mojej rodzinnej miejscowości to po paczce fajek ukraińskich wam podrzucę ??

Przynajmniej będziecie świecić w ciemnościach a nie palić bez dymu jakieś substytutki :mysli:

Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

mieszkasz z nimi? :shocked::decayed:

no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :>

Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

mieszkasz z nimi? :shocked::decayed:

no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :>

:shocked: :shocked: :shocked:

:notworthy::good::decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniek , ale ty się nie dziw , bo miron nie przelał mi kasy za to ,żebym siedział cicho , to jutro się dowie , jak poczyta forum.

Opublikowano

cześć Rex - pejsiku :naughty::hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 00:19_________________________________________________Marcin , szykuj formę na Bukowinę :naughty:

Opublikowano
Marcin , szykuj formę na Bukowinę

Oczywiście :naughty:

Opublikowano

czas spać , narka Panowie

:hi:

Opublikowano
  • Autor

No to pograli w COD-a :naughty:

Trzenisław a Ty coś nie grasz ostatnio :mysli:

Opublikowano

No to pograli w COD-a :naughty:

Trzenisław a Ty coś nie grasz ostatnio :mysli:

piłka dzisiaj była :gwizdanie:

a wczoraj jak chciałem pograć to mi baterie szlag trafił w myszce :embarrassed:

uciekam , do jutra :hi:

Opublikowano

a ja sie narabalem jak za starych dobrych czasów...

...szkoda że na 8-9 d0 pracy a nie sen do 15... jak za starych dobrych czasów.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemian a gdzie Ty pracujesz ?? :mysli:

Opublikowano

u siebie w bb :decayed::naughty:

www.monna.pl

Opublikowano
  • Autor

u siebie w bb :decayed::naughty:

www.monna.pl

no tak zapomniałem :wink4:

Opublikowano

Siemian a gdzie Ty pracujesz ?? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Cuber potrafi rozbawić :tongue4:

Opublikowano

nio i do pracy... a tu kac gigant :confused4: :confused4:

a tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

wiesz co... to nie eksperymentujmy...

kup wszystkim po e-papierosie :decayed:

mów za Siebie :naughty: ja nie jestem taki terndi :polew: :polew: :polew:

Ja poproszę KFC :wink4:

Opublikowano

Siema

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.