Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to witam i żegnam :hi::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

TX-DIDI dzięki za wczoraj :notworthy:

Boseron grasz dzisiaj :kox:

Opublikowano

k**wa jeszcze nie dostalem COD-a :wallbash: jutro mam nadzieje ze dojdzie i bede trenowac w robocie na wieczorne gry :naughty:

Opublikowano

Cuber słyszałem, ze Twoja furmanka to anglik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber słyszałem, ze Twoja furmanka to anglik :decayed:

heheh ale miales wcięcie przez chwile co? :naughty: mnie tez tak zrobili w ASO ze ten Pasek jest z wysp brytyjskich :tongue4:

Opublikowano

Cuber słyszałem, ze Twoja furmanka to anglik :decayed:

heheh ale miales wcięcie przez chwile co? :naughty: mnie tez tak zrobili w ASO ze ten Pasek jest z wysp brytyjskich :tongue4:

No przez chwile tak :naughty: dasz rade zalatwic liste wyposazenia?

Opublikowano

TX-DIDI dzięki za wczoraj :notworthy:

Boseron grasz dzisiaj :kox:

dzis was rozp........ :kox:

Opublikowano
  • Autor

21-30 ??? :naughty:

liste mam na kompie :tongue4:

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie czy dysponuje ktoś z okolic Olkusza lub ewentualnie Krakowa kablem diagnostycznym??

Potrzebuję podpiąć auto pod kabel i zrobić logi :>

A przy okazji wyłączyć inspekcję oleju.

Czekam na odpowiedzi

Pozdro

Opublikowano

Panowie kolega slepy jest z moich okolic i zaproponowal maly zlocik w postaci szalenstwa na lodowisku kolo Bochni :naughty: byliby jacys chetni?

Cuber jak mozesz to podeslij mi ja na dnosalski[at]yahoo.pl ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Mam pytanie czy dysponuje ktoś z okolic Olkusza lub ewentualnie Krakowa kablem diagnostycznym??

Potrzebuję podpiąć auto pod kabel i zrobić logi :>

A przy okazji wyłączyć inspekcję oleju.

Czekam na odpowiedzi

Pozdro

przyjedź na spot do GK :wink4:

Opublikowano
1263040290_by_andamir.jpg
Opublikowano

Witam.

Mam pytanie czy dysponuje ktoś z okolic Olkusza lub ewentualnie Krakowa kablem diagnostycznym??

Potrzebuję podpiąć auto pod kabel i zrobić logi :>

A przy okazji wyłączyć inspekcję oleju.

Czekam na odpowiedzi

Pozdro

ASO dysponuje ...

Opublikowano

Raz go widzieli a potem koniec.. :naughty:

Opublikowano

Raz go widzieli a potem koniec.. :naughty:

dokładnie , takich to już z 10 przerobiłem przez 2 lata ...[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:56_________________________________________________oczywiście jak zawsze Cuber pomaga nowym ... rękami innych :gwizdanie:

Opublikowano

ASO dysponuje ...

:polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________

oczywiście jak zawsze Cuber pomaga nowym ... rękami innych

mocne słowa :gwizdanie:

Opublikowano

no Cuber nie ma Vaga :gwizdanie:

poza tym nie podjudzaj wywłoko z Knurowa :decayed:

A mnie nic bardziej nie wk***ia jak ktoś napiszę swój pierwszy post tutaj i odrazu wali po VAGa ...

themon i sokol i tytus już się wyleczyli Vagowania nowym aut , 10/10 nowych jak dowie się co jest to już nie wpada...

Niestety , takie podejście mnie ro***erdala.... sorry , ale tak jest

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________

Potrzebuję podpiąć auto pod kabel i zrobić logi :>

A przy okazji wyłączyć inspekcję oleju.

Czekam na odpowiedzi

Pozdro

ręce opadają ....

Opublikowano

tak to już niekiedy Trzeniek jest - u nas jest znacznie mniej takich przypadków i jakoś trzeba sobie z tym radzić - ale ogólnie nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________Ps. Trzeniek w Knurowie coś czuję też się takie problemy pojawią - jak ktoś kupi Vaga :polew:

Opublikowano

na ja nie pamiętam przez dwa lata żeby ktoś przyjechał 2 raz jak już mu się podpieło VAGa na pierwszym spocie , w dodatku po pierwszym poście w wątku :gwizdanie:

stąd wynika osąd , z doświadczenia :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.