Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od razu to mi się oberwało po uszach hehe

wiesz jaki jest z tego plus?

gorzej już nie będzie :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grosza to może nie - ale nie mów za co B6 kupiłeś :gwizdanie:

ale on nie umie nawet painta włączyć :>

Rafał , bo Ciebie mam od tego :naughty:

ciicho bo się Kamil obrazi na Ciebie :cool1:

włączyć mu włączę, ale jest problem bo nie idzie go nauczyć, że to nie swoim pędzlem powinno sie tam malowac :decayed:

Opublikowano

Pamiętaj co zabrać na 1 spot :

Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:41_________________________________________________

grosza to może nie - ale nie mów za co B6 kupiłeś :gwizdanie:

ale on nie umie nawet painta włączyć :>

Rafał , bo Ciebie mam od tego :naughty:

ciicho bo się Kamil obrazi na Ciebie :cool1:

włączyć mu włączę, ale jest problem bo nie idzie go nauczyć, że to nie swoim pędzlem powinno sie tam malowac :decayed:

:shocked::polew: :polew: :polew:

:notworthy::good:

Opublikowano

No i dziękuję bardzo za informacje sokol :good:

Jak będę miał możliwość to na pewno się pojawię bo widzę, że atmosfera jest na nich very good :wink4:

zatem już kończę z tematem nowy + vag

Opublikowano

aha miron myśle ,żę nie ma Cie w niedziele , bo chciałbym się zjawić. :>

możesz wpadać :decayed:

Zawsze tata mi mówił , żęby uważać jak robisz , a jak się go w pewenym momencie zapytałem. Tato co robić? To mi odpowiedział . : nie uważałeś jak robiłeś , to teraz rób jak uważasz. Więc wpadał nie bede :)

Opublikowano

Pamiętaj co zabrać na 1 spot :

Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś :decayed:

Taniej go wyjdzie w ASO :polew:

Opublikowano

Pamiętaj co zabrać na 1 spot :

Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś :decayed:

Taniej go wyjdzie w ASO :polew:

no to napisałem w pierwszej mojej wypowiedzi że w ASO mają :gwizdanie:

chciałem mu dobrze doradzić to się obraził :decayed:

Opublikowano

aha miron myśle ,żę nie ma Cie w niedziele , bo chciałbym się zjawić. :>

możesz wpadać :decayed:

Zawsze tata mi mówił , żęby uważać jak robisz , a jak się go w pewenym momencie zapytałem. Tato co robić? To mi odpowiedział . : nie uważałeś jak robiłeś , to teraz rób jak uważasz. Więc wpadał nie bede :)

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

aha miron myśle ,żę nie ma Cie w niedziele , bo chciałbym się zjawić. :>

możesz wpadać :decayed:

Zawsze tata mi mówił , żęby uważać jak robisz , a jak się go w pewenym momencie zapytałem. Tato co robić? To mi odpowiedział . : nie uważałeś jak robiłeś , to teraz rób jak uważasz. Więc wpadał nie bede :)

:polew: :polew: :polew:

:)

Opublikowano
Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś

A może frytki do tego?? :gwizdanie:

Opublikowano
Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś

A może frytki do tego?? :gwizdanie:

w kubełku sa :decayed:

Opublikowano

trzymta się :hi:

Opublikowano

trzymta się :hi:

:hi: Krzysiek :decayed:

Opublikowano

trzymta się :hi:

koniec prądu w knurowie ??
Opublikowano
Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś

A może frytki do tego?? :gwizdanie:

Weż krate czystej i załatw nocleg i po sprawie , w ASO takich bajerów nie ma. Najważniejsze , że by mirona nie było , bo on potrafi zje.....c impreze. :>

Opublikowano
Moderator - 0,7 Finlandia

VIP - 0,5 Finlandia

Klubowicz - po kubełku z KFC

a dla reszty po paczce fajek , ja palę Marlboro jak coś

A może frytki do tego?? :gwizdanie:

w kubełku sa :decayed:

A nie może być po faworku ?? :naughty:

Opublikowano

trzymta się :hi:

:hi: Krzysiek :decayed:

:polew:

Opublikowano

trzymta się :hi:

:hi: Krzysiek :decayed:

:polew:

ale ten Tomeks to leszcz :polew:

Opublikowano
:decayed::polew:
Opublikowano

miron do spania , bo żona Cię woła

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.