Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie jeszcze fotek nie robiłem.Nie miałem czasu.nawet jeszcze nie przerejestrowałem .jak znajdę czas to zrobię i wrzucę.

Jurek,nie wdawaj sie w dyskusje z Trzeńkiem :cool1:,on ma 11 lat,to syn Cubra :wink4:

zawsze tu tak nowych wkręca :)

pozdro i gratuluje furki :good:

O k**wa :polew: Owcojebca sie pojawił :kox:
Opublikowano

jurek, jak dajesz cytuj , to potem piszesz swój post na samym końcu, bo nie chce mi się poprawiać każdego :wink4:

Opublikowano

wpadnij na spota,na pewno ktoś ci pomorze :)

a przy okazji natrzesz Trzenka śniegiem,za kare :cool1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 22:09_________________________________________________

O ku***a :polew: Owcojebca sie pojawił :kox:

o,następny mądry gówniarz :kwasny:

Jurek,na tego też uważaj :gwizdanie:

Opublikowano

ok TrueOgre sorry :mysli:

Opublikowano

dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.

Tomeks przyjedzie i Ci oglądnie :decayed:

Opublikowano

o,następny mądry gówniarz :kwasny

:hahaha::dziura:
Opublikowano
  • Autor

dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.

przyjedź na spota w Niedziele to popatrzymy co to zakupiłes ;):decayed:

Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.

Tomeks przyjedzie i Ci oglądnie :decayed:

oj Gośka,Gośka :cool1:,ale śmieszne :wallbash:

i zmień sobie z powrotem profil,bo wychodzi na to,że jesteś facetem :gwizdanie:

Opublikowano

Muszę się pożegnać bo muszę jechać na Płaszów

Opublikowano

dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.

Tomeks przyjedzie i Ci oglądnie :decayed:

oj Gośka,Gośka :cool1:,ale śmieszne :wallbash:

i zmień sobie z powrotem profil,bo wychodzi na to,że jesteś facetem :gwizdanie:

to nie miało być smieszne, tylko adekwatne do Twoich zartów w których no niestety trzeba stwierdzic ze oszukujesz kolege...

przecież Trzeniu nie skończył jeszcze 11 lat :decayed:

Opublikowano

przecież Trzeniu nie skończył jeszcze 11 lat :decayed

nie :mysli:

jak gadałem z Cubrem w Pile,to mówił że na dniach ma ma urodziny :cool1:,ale to może o córę chodziło :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tomeks chyba o Twoją córe :cool1:

Opublikowano

Tomeks chyba o Twoją córe :cool1:

już sam nie wiem :kwasny:

w ogóle,to jak jesteś trzeźwy,ciężko cię zrozumieć :naughty:

Opublikowano

Tomeks chyba o Twoją córe :cool1:

już sam nie wiem :kwasny:

w ogóle,to jak jesteś trzeźwy,ciężko cię zrozumieć :naughty:

Tomeks , ale Ci odpierdala Pomorszczaku :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Siema all :hi:

Widzę że nowy kolega zawitał na krakowskich, także zapraszam na spoty gdzie i kiedy już wiesz :)

Tomeks , ale Ci odpierdala Pomorszczaku :gwizdanie: :decayed:

Padłem :polew:

Opublikowano

:hi: Panienki[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 03:10_________________________________________________

Powiedzcie mi kto to jest w ogole Tomeks, bo jakos Go jeszcze nie poznalem, to ten chlopak Mirona???

Opublikowano

:hi: Panienki[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 03:10_________________________________________________

Powiedzcie mi kto to jest w ogole Tomeks, bo jakos Go jeszcze nie poznalem, to ten chlopak Mirona???

Jak to nie pamiętasz jak Ci koło odkręcał nad ranem w bukowinie tylko miał zły klucz i powiedział że za rok weźmie dobry :naughty::decayed:

Tomeks bardzo lubi Trzeńka i jakaś więź między nimi po bukowinie nastąpiła :decayed:

Opublikowano

Tomeks bardzo lubi Trzeńka i jakaś więź między nimi po bukowinie nastąpiła :decayed:

Ta więź ma dłuższe korzenie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.