Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

uuuu to lipa :confused4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozatym od 10 dni czuje sie jakbym chwycił świńską grype , nie mam wogóle siły na nic

Opublikowano

pozatym od 10 dni czuje sie jakbym chwycił świńską grype , nie mam wogóle siły na nic

Tez tak mialem przez conajmniej 7 dni zero sil kaszel lekki katar :wallbash: ale mi przeszlo :good:
Opublikowano
  • Autor

mi powoli przechodzi ale jade na antybiotykach :cool1:

Opublikowano

biore coldrex fervex polopiryne aspiryne i kur.. nic lepiej :wallbash:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:51_________________________________________________ja własnie bronie sie przed antybiotykiem

Opublikowano

Trzeniek bierz ALpHA 330 :)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:28_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Trzeinek jak sie pozbywasz A4 to ja zamawiam felgi :decayed:

Opublikowano

Trzeniek bierz ALpHA 330 :)

Zdecydowałem się już na Nikon D5000 18-105 VR :wink4:

Boseron , 19 będą do sprzedania :naughty:

Opublikowano

Pablo to ja chyba kupie lodówke :decayed:

Opublikowano

Trzeniek bierz ALpHA 330 :)

Zdecydowałem się już na Nikon D5000 18-105 VR :wink4:

Boseron , 19 będą do sprzedania :naughty:

Ile chcesz :?:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 00:24_________________________________________________

Pablo to ja chyba kupie lodówke :decayed:

Tylko mnie nie proś żebym ją odkładał bo nie będę dźwigać :decayed: :decayed: :decayed:

Zresztą od tego są goście z tego działu :decayed:

Opublikowano

1500

Opublikowano

1500

Z oponami??

Trzeniu chcesz większy jeszcze rabat w MM to się dogadamy :decayed:

Opublikowano

1500

Z oponami??

tak

Opublikowano

Najpierw trzeba było by podjechać w któryś dzień i zrobić przymiarkę bo jest u mnie wielki zawias i może obcierać.

A na moje fele mam kupca to moglibyśmy porozmawiać :naughty:

Opublikowano

Najpierw trzeba było by podjechać w któryś dzień i zrobić przymiarkę bo jest u mnie wielki zawias i może obcierać.

A na moje fele mam kupca to moglibyśmy porozmawiać :naughty:

Pablo , krótka piłka...

A o czym ja mam z tobą rozmawiać ? Masz kasę to kupujesz , nic nie będzie obcierać bo są na forum b5tki z 19` :wink4:

aha , i żeby uciąć spekulacje , nie spuszczam z ceny ani złotówki :)

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

Opublikowano

Najpierw trzeba było by podjechać w któryś dzień i zrobić przymiarkę bo jest u mnie wielki zawias i może obcierać.

A na moje fele mam kupca to moglibyśmy porozmawiać :naughty:

Pablo , krótka piłka...

A o czym ja mam z tobą rozmawiać ? Masz kasę to kupujesz , nic nie będzie obcierać bo są na forum b5tki z 19` :wink4:

aha , i żeby uciąć spekulacje , nie spuszczam z ceny ani złotówki :)

Clint Eastwood by tego lepiej nie ujął :cool1::evil:

Opublikowano

Najpierw trzeba było by podjechać w któryś dzień i zrobić przymiarkę bo jest u mnie wielki zawias i może obcierać.

A na moje fele mam kupca to moglibyśmy porozmawiać :naughty:

Pablo , krótka piłka...

A o czym ja mam z tobą rozmawiać ? Masz kasę to kupujesz , nic nie będzie obcierać bo są na forum b5tki z 19` :wink4:

aha , i żeby uciąć spekulacje , nie spuszczam z ceny ani złotówki :)

Clint Eastwood by tego lepiej nie ujął :cool1::evil:

dobrze jest sobie zaoszczędzić jałowych gadek :naughty::decayed:

Opublikowano

dobrze jest sobie zaoszczędzić jałowych gadek :naughty: :decayed

w końcu znacie się jak łyse konie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

Kamil wiesz że ja dużo nie jeżdżę max 11-14tys km na rok także taki felunek mógłbym założyć :gwizdanie:

Tylko obawiam się że musiałbym ją troszkę podnieść, przynajmniej przód...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.