Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tatuś płaci to można brać... :naughty:

:gwizdanie:

dokładnie jarko to samo sobie pomyślałem :naughty:

to było apropos takiego jednego zdania na PW. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: wszystkim
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziś rano czarne B7 AVANT ZNIKNĘŁO z ul.Bojki

Opublikowano
  • Autor

Dziś rano czarne B7 AVANT ZNIKNĘŁO z ul.Bojki

hmmmm a to nie przypadkiem kolegi od Nas z forum :gwizdanie: bywał na spotach Marek bodajze :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:02_________________________________________________

Czy ten kolo nie przypomina Wam kogoś :mysli:

Jakby taki podobny do jednego z Naszych klubowiczów

:mysli:

Opublikowano

:hi:

Jarko , dostałem , przesłałem , czekam :wink4:

Opublikowano

Ogr - :wink4:

Panowie jedzie ktos jutro posmigac na narty do laskowej? Bede od rana ;)

Opublikowano

tatuś płaci to można brać... :naughty:

mnie dorzucił do aparatu ,a nie tak jak tobie sponsoruje cały samochód, gdybyś wiedział ile co kosztuje i ile na to trzeba pracować mysle ze nie jeździłbyś jak wariat upalając furmanke i co jakiś czas niszcząc przy tym podzespoły w zaskakująco szybkim tempie- wiesz jakie mam zdanie na temat takich gogusiów...... nie wkur...j mnie

Opublikowano

Panowie luzik :wink4:

Opublikowano

tatuś płaci to można brać... :naughty:

mnie dorzucił do aparatu ,a nie tak jak tobie sponsoruje cały samochód, gdybyś wiedział ile co kosztuje i ile na to trzeba pracować mysle ze nie jeździłbyś jak wariat upalając furmanke i co jakiś czas niszcząc przy tym podzespoły w zaskakująco szybkim tempie- wiesz jakie mam zdanie na temat takich gogusiów...... nie wkur...j mnie

widzisz Siemian , czasami lepiej siedzieć cicho :naughty:

Ps. Boseron , oznaczenie obiektywu masz na obiektywie :wink4:

co do cen za tego NIKONA D5000

to z 18-55 - cena od 2300

18-105 - cena od 2650

:wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:46_________________________________________________

Panowie luzik :wink4:

gdzie się wpier..... między wódkę a zakąskę :decayed: :decayed: :decayed:

Ykk , słyszałem że idziesz z Pablo na imprezę :naughty:

Opublikowano

Trzeniu :naughty:

Wybierasz sie..? :naughty:

Opublikowano

Piotrek mam ten większy

Opublikowano

tatuś płaci to można brać... :naughty:

mnie dorzucił do aparatu ,a nie tak jak tobie sponsoruje cały samochód, gdybyś wiedział ile co kosztuje i ile na to trzeba pracować mysle ze nie jeździłbyś jak wariat upalając furmanke i co jakiś czas niszcząc przy tym podzespoły w zaskakująco szybkim tempie- wiesz jakie mam zdanie na temat takich gogusiów...... nie wkur...j mnie

nie wem czy zauważyłeś, ale pracuje w firmie i jedyną zasługą moich rodziców jest to że pozwalają mi powoli przejmować ten interes... Ale wydaje mi się że taka jest kolej rzeczy i często się tak dzieje że interesy przechodzą z pokolenia na pokolenie.

Opublikowano

Trzeniu :naughty:

Wybierasz sie..? :naughty:

z Wami? gdzieżbym śmiał :naughty:

d*py bym Wam płoszył :decayed: :decayed: :decayed:

Piotrek mam ten większy

:good: kupuje ten sam , jest zajebistyyy :kox:

Opublikowano

filmik miażdży :cool1:

filmik miazdzący bardzo i fajna muza podłożona :kox: taka wycieczka byłaby super tylko pytanie czy zdrowotnie nic nam nie grozi?

Opublikowano

filmik miażdży :cool1:

filmik miazdzący bardzo i fajna muza podłożona :kox: taka wycieczka byłaby super tylko pytanie czy zdrowotnie nic nam nie grozi?

no przecież dzieci już masz :naughty:

Opublikowano

:good: kupuje ten sam , jest zajebistyyy :kox:

Jest fajny, bo jest uniwersalny, ale jakbyś chciał focic cos konkretnego to sie nie nadaje ;)

filmik miażdży :cool1:

filmik miazdzący bardzo i fajna muza podłożona :kox: taka wycieczka byłaby super tylko pytanie czy zdrowotnie nic nam nie grozi?

Troche czytałem o tym i z tego co wiem to nie. Pomysl z wycieczka dobry :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.