Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm kalesony nie no co Ty w firmie bym się ugotował :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm kalesony nie no co Ty w firmie bym się ugotował :naughty:

to w firmie tak zimno? :mysli:

aaaaaaaaaa no tak.......

Cuber , jak to przystało na oszczędnego żyda , zakręcił kaloryfery :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh spokojnie w firmie +25 :naughty:

ale byłem na magazynie i myślałem ze przymarzne do ziemi :embarrassed:

Opublikowano

alfeeeeeeeee???? nie mogles wybrac sobie czegos innego?

Jakijs b8 ?

Jak to jest ze prezes w firmie nie moze decydowac czym ma jezdzic?!

Opublikowano
  • Autor

Jak to jest ze prezes w firmie nie moze decydowac czym ma jezdzic?!

też sie dziwie :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

alfeeeeeeeee???? nie mogles wybrac sobie czegos innego?

Jakijs b8 ?

Jak to jest ze prezes w firmie nie moze decydowac czym ma jezdzic?!

no do AUDI to przepaść , niestety...

:siema:

:hi: dioble tasmański :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:53_________________________________________________

Jak to jest ze prezes w firmie nie moze decydowac czym ma jezdzic?!

też sie dziwie :decayed:

szydera konkret :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Alfa Romeo 159

zajefajne autko :kox:

Opublikowano

Alfa Romeo 159

zajefajne autko :kox:

z wyglądu tak , jeśli zaś chodzi o prowadzenie względem Audi... :no:

Opublikowano

Alfa Romeo 159

zajefajne autko :kox:

z wyglądu tak , jeśli zaś chodzi o prowadzenie względem Audi... :no:

A tam prowadzenie.

Takie auta kupuje się dla wyglądu i sie na nie patrzy :slina:

Opublikowano

fajna ta alfa, meskich modeli nie bylo??? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

fajna ta alfa, meskich modeli nie bylo??? :polew: :polew:

Nie przesadzaj, całkiem całkiem jest i mnie sie podoba :naughty: fakt środek a raczej konsola środkowa taka troszke do pupy ale reszta jest :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Fakt, środek mocno średni... Taki trochę beemką zalatuje :mysli:

C10807019_4.jpg

z navi trochę lepiej wygląda

17ae2790f925143cmed.jpg

Zewnętrznie jednak w tej klasie moim zdanie to jedno z najładniejszych aut :good:

C10807019_1.jpg

Opublikowano

Alfa Romeo 159

zajefajne autko :kox:

z wyglądu tak , jeśli zaś chodzi o prowadzenie względem Audi... :no:

A tam prowadzenie.

Takie auta kupuje się dla wyglądu i sie na nie patrzy :slina:

czy ja wiem

alfe sie koszmarnie prowadzi jak sie przechodzi z audi czy bmw

i mimo ze jest ładna to bym sie na nią nigdy nie zdecydował, a rozważałem to przy kupnie auta

wnętrze tez jest spoko, chociaz niektóre materiały ponizej krytyki

Opublikowano

oj przeciez musialem Mu dopiec :)

Autko ladne, ale to niestety włoch :/

Opublikowano

Alfa Romeo 159

zajefajne autko :kox:

z wyglądu tak , jeśli zaś chodzi o prowadzenie względem Audi... :no:

A tam prowadzenie.

Takie auta kupuje się dla wyglądu i sie na nie patrzy :slina:

czy ja wiem

alfe sie koszmarnie prowadzi jak sie przechodzi z audi czy bmw

i mimo ze jest ładna to bym sie na nią nigdy nie zdecydował, a rozważałem to przy kupnie auta

wnętrze tez jest spoko, chociaz niektóre materiały ponizej krytyki

Wsiadam do astry mojej żony i aż tak bardzo nie dramatyzuje,

a podejżewam że w alfie jest znacznie lepiej.

Zależy jakie kto ma do tego podejście.

Dla mnie taka alfa byłaby kolejnym motoryzacyjnym doświadczeniem i chętnie bym taką kiedyś zakupił :rolleyes:

Opublikowano

Panowie dzisiaj otwarcie największego klubu w Krakowie na ul. Kościuszki 3, jak coś to mam jak na razie 2 wolne miejsca w rezerwacji :gwizdanie:

http://www.fashiontime.pl/

Opublikowano

uuu Pablo doorselection... coś czuje że Adidaski dziś zostają w domu :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.