Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zieluch wielkie dzieki za vag-owanie :notworthy:

Opublikowano

nie ma problemu :cool1:

Opublikowano

heheh

i tak ten kto dziś dojechał na spota ten szcześciarz :>

mój furacz na przykład jest przy takim mrozie nieodpalalny. aku trza wymienić. :decayed:

Opublikowano

Mój był zaparkowany 4 dni i noce ale odpalił po kilku sekundach tylko kręcił trochę przymulony :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Mój był zaparkowany 4 dni i noce ale odpalił po kilku sekundach tylko kręcił trochę przymulony :gwizdanie: :decayed:

ale ty masz benzyne to zupełnie inaczej, disel juz gorzej

Opublikowano

Mój był zaparkowany 4 dni i noce ale odpalił po kilku sekundach tylko kręcił trochę przymulony :gwizdanie: :decayed:

ale ty masz benzyne to zupełnie inaczej, disel juz gorzej

No tak, ale myślałem że będzie gorzej bo audike mam już ponad 3 lata a nie wiem kiedy był kupiony akumulator także ma swoje lata :)

Opublikowano

dobrze ze na naszych sie takie rzeczy nie dzieją :gwizdanie: ................................... jeszcze :gwizdanie:

Dzieją się :gwizdanie:

W Pile był mały crash test :naughty:

Niewiele gorszy jak ten z betami :gwizdanie:

a jak wasZe diselki z odpalaniem ? mój dopiero za drugim razem i to po kilku sekundach kręcenia ale stał 2 dni niepalony i tak uwazam to za niezły wynik

Żadnych problemów, zawsze od kopa :cool1:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Apropos BMW.

Nie wiem czy to już wklejałem.

Wchodzi nowy model BMW a poniżej mam liste i opis wyposażenia :naughty::decayed:

Drzwi od kierowcy maja być przezroczyste, aby widać było CAŁY dres

Ma być tak wąski, aby przez obydwa okna można było wyciągnąć łokcie

Producent dodaje w ramach promocji rękawicę magnetyczną, aby przy prędkości 140 kmh można było trzymać rękę na dachu.

W zmodernizowanej wersji będzie jeszcze miał:

perukę blond podczepiona do dachu jeżeli pasażerka ma inny kolor włosów

na przedniej szybie lampę kwarcową zamiast solarium

otwory w podłodze aby można schować obcasy wyższe niż 20 cm...

megafon, żeby lepiej niosło dicho ...

szyby kuloodporne, żeby nie popękały od megafonu

zestaw kamer wideo, żeby cos widzieć wszak ma 100% przyciemniona przednia szybę

srebrny wieszaczek na zloty łańcuch

opony ze skory a nie zwykle gumiaki

złote felgi nabijane ćwiekami

wyciąg w fotelu, jak walnie cichacza

sprężyna w zagłówku pomagająca machać cabanem w rytmie "Milano"

zdejmowane lusterko wsteczne, żeby móc wymierzyć równe działki koki

automatycznie wysuwany bejsbol z napisem: Shazza moja milość

golarkę do szlifowania łysej pały

schowek na szaliki, w zależności od tego gdzie się wybiera poimprezować

sprężyna pod pedałem gazu, żeby pogrzać a i przypakować w nogi

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema: w ten cieplutki poranek :naughty:
Opublikowano

:siema: w ten cieplutki poranek :naughty:

:hi:

dzisiaj dopiero za 2 razem odpaliłem auto :kwasny:

Opublikowano

dzisiaj dopiero za 2 razem odpaliłem auto :kwasny:

Pamiętasz o mnie :gwizdanie:

Czekamy :rolleyes:

Opublikowano

dzisiaj dopiero za 2 razem odpaliłem auto :kwasny:

Pamiętasz o mnie :gwizdanie:

Czekamy :rolleyes:

Jarko :hi: , CMYK :wink4:

Opublikowano

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

jarko nie wybrałeś się na jarmark w ten słoneczny dzień :D. o 7 było tam -21. Teraz -18 :>

Opublikowano
  • Autor

Mój klekot odpalił spokojnie , niby stoje w garażu podziemnym ale i w nim było rano -12 stopni :shocked:

Opublikowano

No moj brat nie odpalil dzis bedzie na kablach odpalac :kwasny: Ale garaz robi robote :)

Opublikowano
  • Autor

No moj brat nie odpalil dzis bedzie na kablach odpalac :kwasny: Ale garaz robi robote :)

to jak coś to mogę mu porzyczyć prądu :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.