Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sokol, kolega? :naughty:

u mnie w temacie już dawno dałem :)

czesc kapeluszniku :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sokol, kolega? :naughty:

u mnie w temacie już dawno dałem :)

czesc kapeluszniku :hi:

no wiem że dałeś bo stamtąd skopiowałem :naughty:

Cześć dresie :hi:

Opublikowano

nie przewidzial ze tyle jedziesz :)

Tak ale jeśli jadę szybko i widzę że ktoś tam wyjeżdża to mrugam długimi na wszelki wypadek żeby nie zajeżdżał drogi, samo to że ma 3 pasy i od razu się pakował na lewy :wallbash:

Pablo czy mruganie długimi nie oznacza czasem że kogos wpuszczasz :gwizdanie:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Bling Bling: Uwaga Pablo jedzie.. :polew:

:decayed:

Opublikowano

nie przewidzial ze tyle jedziesz :)

Tak ale jeśli jadę szybko i widzę że ktoś tam wyjeżdża to mrugam długimi na wszelki wypadek żeby nie zajeżdżał drogi, samo to że ma 3 pasy i od razu się pakował na lewy :wallbash:

Pablo czy mruganie długimi nie oznacza czasem że kogos wpuszczasz :gwizdanie:

Jak świece po oczach to raczej nie wpuszczam tym bardziej jak tyle jadę na godzinę :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Bling Bling: Uwaga Pablo jedzie.. :polew:

:decayed:

A tyś gdzie był jak Cię nie było :decayed:

Opublikowano

Pablo stroboskopy sobie zamontuj z przodu. Będziesz jak Chuck Norris w Strażniku texasu...

....a masz nawet szanse go zawstydzić... Doklej sobie metalowe dywaniki na przód to zrobi się efekt lustra i będzie jeszcze bardziej widać

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Nie wiedziałem PABLO ze jestes desingerem samochodowym... :naughty:

zdjcie0021k.jpg

Opublikowano

Pablo stroboskopy sobie zamontuj z przodu. Będziesz jak Chuck Norris w Strażniku texasu...

....a masz nawet szanse go zawstydzić... Doklej sobie metalowe dywaniki na przód to zrobi się efekt lustra i będzie jeszcze bardziej widać

:polew: :polew: :polew: :polew:

Słyszałem ze testowałeś te lustrzane dywaniki na Bora dlatego co druga bejca lądowała na słupie :polew: :polew: :polew:

Aaa tylko zapomniałem dodać że pożyczyłeś klakson od guardian'a i nagrałeś pingwinowski pierd który słychać z 3km dlatego masz stale farta bo wszyscy uciekają :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:32_________________________________________________

:hi:

Nie wiedziałem PABLO ze jestes desingerem samochodowym... :naughty:

zdjcie0021k.jpg

Trzeba dorabiać :naughty::decayed:

Opublikowano

PABLO , u Ciebie na osiedlu taki stoi. Czyje to?

18895.jpg

Opublikowano

PABLO , u Ciebie na osiedlu taki stoi. Czyje to?

18895.jpg

to pewnie tez jego projekt :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to nie projekt. To auto demo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PABLO , u Ciebie na osiedlu taki stoi. Czyje to?

18895.jpg

:shocked::polew: :polew: :polew:

to nie projekt. To auto demo :polew: :polew: :polew:

Co się śmiejesz mówiłeś że chciałeś zobaczyć jak Twoje B7 będzie wyglądało po delikatnym rezaniu :):decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zieluch - http://www.vegasport.pl/ wyleciało mi z głowy, że Ci linka miałem podesłać :tongue4:

Opublikowano

ja pierd..e ale sie usmialem Pablo design :polew: Co ludzie potrafia zrobic z folia kuchenna i starym kartonem :polew: :polew:

a skrót tablicy to nic innego jak RACHV-Rally art carton Hi edition 5 :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

zieluch - http://www.vegasport.pl/ wyleciało mi z głowy, że Ci linka miałem podesłać :tongue4:

Dzięki , niestety widzę że nie maja tego co chce.

Cuber dzięki :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi::kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Kerczi to jeszcze nie wyjechałeś :mysli:

Zieluch => looooozik :wink4: na spota 1 litr Finki bo im musze zawiesc :wink4:

Opublikowano

OGR przywozisz w niedziele flaszke na spota??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 15:33_________________________________________________

Kerczi to jeszcze nie wyjechałeś :mysli:

Zieluch => looooozik :wink4: na spota 1 litr Finki bo im musze zawiesc :wink4:

wyjezdzam za 15 minut :)

Opublikowano
  • Autor

Ogr robi impreze :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.