Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

sokoł spier.... do spania i nie płosz mi potencjalnego kupca :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

sokoł spier.... do spania i nie płosz mi potencjalnego kupca :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

Kamil wiesz że ja dużo nie jeżdżę max 11-14tys km na rok także taki felunek mógłbym założyć :gwizdanie:

Tylko obawiam się że musiałbym ją troszkę podnieść, przynajmniej przód...

nic nie musisz podnoscić...

wystarczy ściągnąć bransoletę i będzie GIT :good::naughty:

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

Kamil wiesz że ja dużo nie jeżdżę max 11-14tys km na rok także taki felunek mógłbym założyć :gwizdanie:

Tylko obawiam się że musiałbym ją troszkę podnieść, przynajmniej przód...

nic nie musisz podnoscić...

wystarczy ściągnąć bransoletę i będzie GIT :good::naughty:

:polew: :polew: :polew:

PS.Pablo,ja tam cie lubię :wink4:

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

sokoł spier.... do spania i nie płosz mi potencjalnego kupca :decayed: :decayed: :decayed:

nie znasz sie

to element psychologii sprzedaży " co ja nie mogę miec ?! do mnie nie będzie pasować ?!" :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 00:54_________________________________________________

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

Kamil wiesz że ja dużo nie jeżdżę max 11-14tys km na rok także taki felunek mógłbym założyć :gwizdanie:

Tylko obawiam się że musiałbym ją troszkę podnieść, przynajmniej przód...

nic nie musisz podnoscić...

wystarczy ściągnąć bransoletę i będzie GIT :good::naughty:

napisz mu jakie masz tam opony

Opublikowano

wszystko o oponach wie :good:

Opublikowano

w takim razie powodzenia w sprzedaży Pablowi :good::)

Opublikowano

Pablo, 19-tka ciut za duża do b5 do jazdy

co innego do lansu, a pewnie o to Ci chodzi :wink4:

Kamil wiesz że ja dużo nie jeżdżę max 11-14tys km na rok także taki felunek mógłbym założyć :gwizdanie:

Tylko obawiam się że musiałbym ją troszkę podnieść, przynajmniej przód...

nic nie musisz podnoscić...

wystarczy ściągnąć bransoletę i będzie GIT :good::naughty:

Trzeniek jak bym ściągnął bransoletę to k**wa będzie wtedy allroad także pier%&le :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 01:00_________________________________________________

w takim razie powodzenia w sprzedaży Pablowi :good::)

Sokolnh czy kupię to zobaczymy, nic na razie się jeszcze nie deklaruję :wink4:

Opublikowano

Trzeniek także pier%&le :decayed: :decayed: :decayed:

i to rozumiem :wink4:

no spocie popraw z baśki i bedzie git :good:

Opublikowano

wszystko o oponach wie :good:

Mam eksperta w pracy co sprzedawał opony także nie jest źle :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wszystko o oponach wie :good:

Mam eksperta w pracy co sprzedawał opony także nie jest źle :decayed: :decayed: :decayed:

tutaj nie trzeba eksperta , ślepa babcia Ci powie że są do wymiany :decayed:

Opublikowano

Trzeniek także pier%&le :decayed: :decayed: :decayed:

i to rozumiem :wink4:

no spocie popraw z baśki i bedzie git :good:

Tomeks nie zmieniaj zdań :decayed::polew:

Trza się napić dobrze w Bukowinie :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 01:05_________________________________________________

wszystko o oponach wie :good:

Mam eksperta w pracy co sprzedawał opony także nie jest źle :decayed: :decayed: :decayed:

tutaj nie trzeba eksperta , ślepa babcia Ci powie że są do wymiany :decayed:

Spoko mam babcie w domu która za 2,5 roku kończy 100 lat (serio) tylko że ona czyta bez okularów i wylooka mnie z kilometra z okna że idę ze szlugiem :decayed: :decayed: :decayed:, Trzeniu masz specjalne zaproszenie na wielką Bibę urodzinową wraz z Majchrowskim :polew::decayed:

Opublikowano

wszystko o oponach wie :good:

Mam eksperta w pracy co sprzedawał opony także nie jest źle :decayed: :decayed: :decayed:

tutaj nie trzeba eksperta , ślepa babcia Ci powie że są do wymiany :decayed:

ja mam 19-tki opony na sprzedaż w razie czego :gwizdanie:

Opublikowano

za ile?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 01:11_________________________________________________Maj.....wski to ku**s

Opublikowano

Trzenisław a 17 tki juz zaklepane bo do 19 nie jestem przekonany ?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 01:15_________________________________________________nikon D5000 polecam mam go od miesiąca i jest super :good:

Opublikowano

Łukasz , 19 idą na handel

gdzie kupiłeś nikona? i za ile?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 01:16_________________________________________________sokol GG

Opublikowano

Cuber trochę się nagrałeś pewnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber trochę się nagrałeś pewnie :naughty:

:naughty:

Opublikowano

Dowiem się czy będzie też wasz COD na wyprzedaży, jeśli tak to kupuję w dobrej cenie :naughty:

Opublikowano

Dowiem się czy będzie też wasz COD na wyprzedaży, jeśli tak to kupuję w dobrej cenie :naughty:

jak będą mieli chipy do dwaipółtedei,to biorę :kox:

...ale taki na +280PS :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.