Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witam kolegów w ten słoneczny poranek. Ma ktoś do sprzedania pompe vacum bo mi pier...... :wallbash: i jaki termostat polecacie - a tak w ogóle to może ktoś chciałby kupić moją A4 bo ja już nie nadążam jeździć do mechanika a mam sprawdzonego ale 200km od Krakowa :confused4:

ja mam
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema,

nie ma ktos przypadkiem jakiś dwóch soczewek z lamp ?

Opublikowano

jak tylko sprawna to wezmę :) no i w rozsądnej cenie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ma ktoś może jakieś tanie radio na CD ?

Opublikowano

ma ktoś może jakieś tanie radio na CD ?

Zapytam się montera może ma jakiego paździerza starego od klienta co mu zostawił, to będzie za grosze :decayed:

Opublikowano

ok, dzieki

Opublikowano

SIema,pany ma ktos moze znajomego na stacji diagnostycznej??Potrzebuje sie cos dowiedziec :gwizdanie: na PW prosze jak ktos moze pomóc :)

Opublikowano

SIema,pany ma ktos moze znajomego na stacji diagnostycznej??Potrzebuje sie cos dowiedziec :gwizdanie: na PW prosze jak ktos moze pomóc :)

Daj 100zł to Ci zapodam pomoc :kox::decayed:

Opublikowano

SIema,pany ma ktos moze znajomego na stacji diagnostycznej??Potrzebuje sie cos dowiedziec :gwizdanie: na PW prosze jak ktos moze pomóc :)

Daj 100zł to Ci zapodam pomoc :kox::decayed:

:pali:
Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:
Opublikowano

Kerczi i jak działa Ci juz Navi ?

nie mam plyty :/ wiec nie moge sprawdzic, Marcin Ci juz oddal?

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

To czemu jeszcze nie sprzedałes :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

To czemu jeszcze nie sprzedałes :gwizdanie: :decayed:

Bo je wystawiłem kila dni temu tylko na forum a nie na allegro itd.

Na ledy mam już kupca :gwizdanie:

Opublikowano

Mam stare GG PAblo :naughty:

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

Pablo takie teksty to sobie możesz o bracie mówić... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

Pablo takie teksty to sobie możesz o bracie mówić... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Siemian co do brata to się odpier**l bo go nawet nie znasz i nie masz prawa pier**lić o nim żadnego zdania!!!

Coś tak spoważniał :naughty: :naughty: :naughty:

A ty jak co chwile po innych bluzgami jeździłeś to się jakoś nie obrażali a nagle wymiękasz :gwizdanie:

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

Pablo takie teksty to sobie możesz o bracie mówić... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Siemian co do brata to się odpier**l bo go nawet nie znasz i nie masz prawa pier**lić o nim żadnego zdania!!!

Coś tak spoważniał :naughty: :naughty: :naughty:

A ty jak co chwile po innych bluzgami jeździłeś to się jakoś nie obrażali a nagle wymiękasz :gwizdanie:

Sam wiesz że wiele razy

bo nie rozumiem do czeg pijesz...

Sprzedałem dość dużo rzeczy na forum i jak narazie wszyscy byli zadowoleni...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.