Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie. Mnie co prawda nie będzie. Ale zapraszam :)

Będzie można przynajmniej zobaczyć co to potrafi.

Ja jak narazie porównywałem tylko w salonie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo / Siemian załatwiajcie takie rzeczy sobie przez gg, jeszcze raz i polecą kropy...............

Ale jakie załatwianie rzeczy? Poprostu zwróciłem uwage... Czy wywiązała się jakaś dyskusja, bądz wymiana postów?? Nie wydaje mi się... Więc przemyśl coś zamin napiszesz...

Moderator wie co pisze :)[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 10:33_________________________________________________

Witam wszystkich. Czy na spociku będzie mile widziany Seat Exeo ? :) Całość oparta na B7.

Pewnie że tak :good:
Opublikowano

Ok, w takim razie przybędę :).

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich. Czy na spociku będzie mile widziany Seat Exeo ? :) Całość oparta na B7.

siemka :naughty: zapraszamy na spociki :good:

ps. Exeo środek ma z Cabrio a dokaldniej mówiąc górną część deski rozdzielczej

Opublikowano

Dobry :hi: :hi:

pozdrowka z lotniska w swidniku.. ;)

Opublikowano

Takiemu to dobrze,lata sobie patrzy z góry na innych :naughty: człowiek ptak :decayed:

Opublikowano

Nie jest tak fajnie jak sie wydaje :gwizdanie: to sa zawody. A w tej mgle ciezko bedzie cokolwiek znalesc ;)

Opublikowano

Zycze powodzenia :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest tak fajnie jak sie wydaje :gwizdanie: to sa zawody. A w tej mgle ciezko bedzie cokolwiek znalesc ;)

powodzenia i uważaj na kominy :wink4:

Opublikowano

Nie jest tak fajnie jak sie wydaje :gwizdanie: to sa zawody. A w tej mgle ciezko bedzie cokolwiek znalesc ;)

powodzenia i uważaj na kominy :wink4:

to lataj a nie pisz :naughty:
Opublikowano

d*pa blada :) pogoda nie pozwolila polatac wiec idziemy pic :evil: moze jutro sie uda..

Opublikowano

noooo ochłodź się colą przed lotem :good:

Opublikowano

Siema krakusy

Wąski kiedyś się interesowałeś możesz zobaczyć MP http://www.osm-rc.pl/portal/competitions/143

Opublikowano

Siema krakusy

Wąski kiedyś się interesowałeś możesz zobaczyć MP http://www.osm-rc.pl/portal/competitions/143

:good: podjadę :good:
Opublikowano

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Opublikowano

Ja sobie gąbeczką na taśmie podkleiłem i święty spokój :)

Opublikowano

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

w Castoramie np .
Opublikowano

Siema krakusy

Wąski kiedyś się interesowałeś możesz zobaczyć MP http://www.osm-rc.pl/portal/competitions/143

:good: podjadę :good:

Możemy się umowić bo j tez ja kibic tylko podjadę bo już nie startuję :)

Opublikowano

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

w Castoramie np .

no właśnie byłem w OBI i cisza a na jakim dziale w Casto i jak sie nazywa?

Opublikowano

Siemka Krakusy,

gdzie jest w Krakowie kino 3D?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.