Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wam też się tak forum tnie? :disgust:

Ogr , GG Ci nie działa?

Weź jutro ze sobą do pracy ABC i kartę SDHC

podziwiam ludzi którzy chcą się z kimś skontaktować i używają gg sądząc że druga osoba cały dzień siedzi i wpatruje się w komunikaor, przypominam o cudownym wynalazku jakim jest telefon :gwizdanie:

jestem chory, nie idę jutro do pracy :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takiemu to dobrze :gwizdanie: ja już wstaje i zasuwam :confused4:

Dzień dobry Wszystkim :>

Opublikowano
:bry: Wszystkim :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

a może lepiej dobranoc :mysli::decayed:

Opublikowano

joł wszyscy

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a takie cos to nada czy nie nada? mial ktos stycznosc z takim miejskim "terenowcem"? :decayed:

beztytuuug.jpg

Opublikowano

Siema Range :slina::kox:

Opublikowano

no ten co pokazales to pieknis tez nie jest i zbyt duzy bo podstawili mi tez mlode pajero i sie zalamalem a sasiedzi by mnie spalili zywcem bo ciezko sie zmiescic w jedno miejsce parkingowe i zeby jakis luzik jeszcze zostal, ja chcialem malego pierdolca w stylu rav4, crv, x3 lub Q5 bo niechcialbym sprzedawac betki a ze trafil sie taki to czemu nie, oszczedny i mega glosny silnik :decayed: przez uwielbiane pompowtryski... zreszta zewnatrz nie jest az tak wazne bo jezdze w srodku a w srodku to poza Q5/7, X5/6 to nic z suv-ow mi sie nie podoba, z zewnatrz pewnie znalazlbym cos bardziej urodziwego ale tu mam tez dobry pieniadz, typowej terenowki nie chce bo jest mi zbedna, off roadowo nie jezdze, tym co wkleiles nie sposob jechac szybciej niz 150km/h, jezdzilem taka wersja prawie za 500tys pln i sie zalamalem, auto ni to w teren bo zbyt ladne ni to w trase, z zalozenia mialo byc chyba duze i kanciaste, niepolecam :)

ciekawe jak taki compass sie sprawuje-awaryjnosc/eksploatacja/koszty serwisu

widzieliscie to? http://cgi.ebay.de/BMW-Cabrio-E36-UMBAU-Liefting-auf-E60-Breitbau-Funcar_W0QQitemZ290397554355QQcmdZViewItemQQptZAutomobile?hash=item439d0b06b3 :decayed:

Opublikowano

No w końcu po dwóch dniach się udało zalogować :hi: [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:03_________________________________________________BMW to BMW :naughty: klon

Opublikowano
  • Autor

jak wszędzie sa rezacze :kox:

Opublikowano

siema,

ale sie kuwa dziur narobiło w tym Krakowie

Opublikowano

:hi: :hi:

siema,

ale sie kuwa dziur narobiło w tym Krakowie

masakra :disgust:

Opublikowano

siema,

ale sie kuwa dziur narobiło w tym Krakowie

E tam gdzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:59_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/top-kryminal-czyli,1439783 wszystko na temat :naughty:
Opublikowano

siema,

ale sie kuwa dziur narobiło w tym Krakowie

E tam gdzie :gwizdanie:

:hi: wszystkim :)

dziur jest chyba wiecej niz rok temu :wallbash:

Opublikowano

no podziurawione jak w szwajcarskim serze :naughty:

Opublikowano

czesc geje , lesbijki i .......... kochający inaczej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.