Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert masakra była, ale już jest wszystko ok :wink4:

z?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za Coda dzisiejszego:wink4:

Opublikowano

Dzieki za Coda dzisiejszego :wink4:

Ano. Dobrej nocki :hi:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Własnie wrócilem z nocnej pojazdówki wypas :kox: Swiezy sniezek :kox: fajna zabawa.To ja dzis gasze :good:

Opublikowano

Jest tu kto? :mysli::hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

KERCZI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WYPAŚNEJ B8 I WSZYSTKIEGO CO SOBIE ŻYCZYSZ :wink4:

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 03:39_________________________________________________

Jarko zadzwoń jutro do mnie na nowy nr ale nie rano bo się muszę w końcu wyspać :decayed:

Z ekranem 4.3" za ok 250zł nawigację kup tą którą Ci mówiłem i zmodzę Ci ją na taką samą gdzie byś dał 999zł :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 03:43_________________________________________________

Jest tu kto? :mysli::hi: :hi:

Dojechałem :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 03:43_________________________________________________

Pablo się podobno zna :naughty:

eeeeeee :polew::decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 03:46_________________________________________________Ok śmigam oglądać otwarcie igrzysk :)

:hi:

Opublikowano

Pablo - to chyba ostatnia rzecz jaka on chce to B8 :) myślę że jak coś to A6 3.0 czarne avant :D

Opublikowano

Pablo - to chyba ostatnia rzecz jaka on chce to B8 :) myślę że jak coś to A6 3.0 czarne avant :D

buahahahah jak mnie zna.

Dzieki wszystkim za zyczonka jeszcze raz,

Zieluch wczoraj zabalowalem z wiadomych przyczyn :) - bedziesz w poniedzialek w Kraku???

a tak w ogole to :hi:

Opublikowano

:hi: wy śpicie ,a człowiek musi pracować cięzko na chlebuś

ale wieczorem sobie odbije :decayed:

Opublikowano

Siema Krakusy

Keczi zorientowałem się nie ma problemu. Jestem w poniedziałek tylko mam kolosa zaliczeniowego. Po kolosie dam ci znać,będziesz na spocie ?

Opublikowano
  • Autor

,będziesz na spocie ?

jak przeżyje dzisiejszy wieczór to pewnie przyjedzie :decayed:

Opublikowano

Jutro to chyba ogolnie bedzie ciezko z frekwencja :mysli: moze sie uda dojechac :decayed:

:hi: :hi:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 10:45_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/22562/Stevie_Wonder_w_reklamie_VW moze by tak w przypadku A4 zrobic? :decayed:

Opublikowano

poszalałem sobie przed chwilą quattrową na pasie i mimo że na letnich to daje rady :decayed:

fajnie bokami sie lata

tylko lód już tam jest pokryty cienką warstwą śniegu

Opublikowano

poszalałem sobie przed chwilą quattrową na pasie i mimo że na letnich to daje rady :decayed:

fajnie bokami sie lata

tylko lód już tam jest pokryty cienką warstwą śniegu

:good: zapewne zabawa przednia
Opublikowano

poszalałem sobie przed chwilą quattrową na pasie i mimo że na letnich to daje rady :decayed:

fajnie bokami sie lata

tylko lód już tam jest pokryty cienką warstwą śniegu

daje rade nawet nie na pasie :)

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.