Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:siema:

Ale jest za***ista śnieżyca :kox:

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 19:31_________________________________________________Na pasie startowym sajgon od samochodów :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 19:41_________________________________________________Małysz :!: Małysz :!: Małysz :!: :kox:

Opublikowano

Srebro! :decayed:

milego wieczorku :)

Opublikowano

Mamy srebro u Małysza :>

Szkoda że ten Amman znowu odebrał złoto Adamowi tak jak kilka lat temu a później nic nie skakał, tak samo teraz :angry:

Małysz wszystkie medale ma tylko brakuje mu tego złota.

Ważne że wrócił i jest szansa na kolejny :kox:

Opublikowano

Najważniejsze Pablo że ma medal :wink4:

:hi: wszystkich, ależ mamy piękną zimę, kocham taką pogodę, a jazda to sama frajda :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:56_________________________________________________

Robert masakra była, ale już jest wszystko ok :wink4:

z?

gg :wink4:
Opublikowano

Zaraz jadę oblookać warunki na pasie i aż szlak trafia człowieka że nie ma Q :angry:

A śniegu nadal przybywa i jest już normalnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ej Pany mam taka korbę że szok, ale zdarza się :)

Opublikowano

Pablo zmądrzałeś i pozbywasz sie tych okropnych lamp ? :decayed:

ale z ceną to przesadziłes[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:30_________________________________________________a tak to btw to zima kozak

ale niestety kobieta przyjechała i nici z jutrzejszych rajdów po lotnisku

no chyba ze ją jakoś przekonam :decayed:

Opublikowano

Pablo zmądrzałeś i pozbywasz sie tych okropnych lamp ? :decayed:

ale z ceną to przesadziłes[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:30_________________________________________________a tak to btw to zima kozak

ale niestety kobieta przyjechała i nici z jutrzejszych rajdów po lotnisku

no chyba ze ją jakoś przekonam :decayed:

Sokół co do ceny to zawsze się można dogadać :naughty:

Jadę na miasto bo znajomi mnie wyciągają do Fashion Time, do rana jeszcze daleko :decayed:

Opublikowano

Warunki na drodze prze... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zasypało was wszystkich :naughty:

Opublikowano
:bry: przysypało troszkę :)
Opublikowano

Ło matko...

moja głowa... :blink:

Powitał :hi:

Opublikowano

:siema:

zasypało was wszystkich :naughty:

Najlepsze było nad ranem ok 4:00 jak przyjechałem, drogi nie odśnieżone, wszystkie auta na parkingu to zamieniły się w wielkie kwadratowe kupy śniegu, jeden gość szedł do auta żeby się przejechać na pas i jak zobaczył swoje auto to powiedział "pier**le nie jadę nie chce mi się go odśnieżać skrobaczką" :polew:

Ło matko...

moja głowa... :blink:

Powitał :hi:

A Tobie co :blink::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Trzeniu zapchana już nowa karta :?: :naughty::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 16:16_________________________________________________Dojedziecie dzisiaj na spota :?: :naughty::decayed:

Opublikowano

Dziwne , niby Kingston 8GB SDHC a wchodzi o 50 fotek mniej niż w Panasonic 8GB SDHC :mysli:

Znowu mnie MM oszukało :przebiegly:

Ale za rabacik dziękuję :wink4: [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:24_________________________________________________ja nie przyjezdzam , wpadnę jak śnieg stopnieje :wink4:

Opublikowano

Dziwne , niby Kingston 8GB SDHC a wchodzi o 50 fotek mniej niż w Panasonic 8GB SDHC :mysli:

Znowu mnie MM oszukało :przebiegly:

I znowu Cię wyc**jali :?: :kox::decayed:

Nie martw się ja też ich mam dość trzeba tam bombę podłożyc :kox::polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:28_________________________________________________

ja nie przyjezdzam , wpadnę jak śnieg stopnieje :wink4:

Taak a później wyjeżdżasz na górę na pasie i zjeżdżasz bokiem strasząc mnie że zaraz będziemy dachować i się prawie posrałem :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:30_________________________________________________Co wy nie na spocie???? :decayed:

Ja już tam jadę bo się nie mogę wyzbierać z domu :)

Opublikowano

Pablo już wiem dlaczego pozbywasz się LEDów.

Słyszałem że po oglądnięciu tego teledysku zdecydowałeś się na zmiane marki :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.