Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 :polew:

Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie:

Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte :wink4:

Pablo takie teksty to sobie możesz o bracie mówić... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Siemian co do brata to się odpier**l bo go nawet nie znasz i nie masz prawa pier**lić o nim żadnego zdania!!!

Coś tak spoważniał :naughty: :naughty: :naughty:

A ty jak co chwile po innych bluzgami jeździłeś to się jakoś nie obrażali a nagle wymiękasz :gwizdanie:

Sam wiesz że wiele razy

bo nie rozumiem do czeg pijesz...

Sprzedałem dość dużo rzeczy na forum i jak narazie wszyscy byli zadowoleni...

Dobra nie ważne i nie miałem w ogóle na myśli Twoich produktów co sprzedajesz :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 19:13_________________________________________________jarko zmieniłem wątek tak jak chciałeś :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś tak spoważniał :naughty: :naughty: :naughty:

A ty jak co chwile po innych bluzgami jeździłeś to się jakoś nie obrażali a nagle wymiękasz :gwizdanie:

Spoważniał bo ostatnio zjebe za głupi tekst dostał :naughty:

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

a wystawisz FV :gwizdanie: a poza tym sprzedaję tak jak w MM - nie dla idiotów :wink4:
Opublikowano

Pablo / Siemian załatwiajcie takie rzeczy sobie przez gg, jeszcze raz i polecą kropy...............

Opublikowano

wąski chyba Cię trochę poniosło że za starą lampę i to jedną sztukę chcesz 210zł :shocked: :shocked: :shocked:

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item925593761.html

Ja mam 2 w dużo lepszym stanie za 100zł obie ale chyba podniosę cenę jak ty z taką ceną wyjechałeś :decayed:

a wystawisz FV :gwizdanie: a poza tym sprzedaję tak jak w MM - nie dla idiotów :wink4:

Czyli wysokie ceny określone z góry ale tylko po rabacie niskie :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:59_________________________________________________

Pablo / Siemian załatwiajcie takie rzeczy sobie przez gg, jeszcze raz i polecą kropy...............

Więcej takich zdań nie będzie bo szkoda miejsca na to :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Pablo / Siemian załatwiajcie takie rzeczy sobie przez gg, jeszcze raz i polecą kropy...............

Ale jakie załatwianie rzeczy? Poprostu zwróciłem uwage... Czy wywiązała się jakaś dyskusja, bądz wymiana postów?? Nie wydaje mi się... Więc przemyśl coś zamin napiszesz...

Opublikowano

Spoko już loozik :wink4:

W ogóle coś cicho ostatnio na Krakowskich :gwizdanie:

Opublikowano

jarko zmieniłem wątek tak jak chciałeś :decayed:

:good:

sugerowałem Pablo, nie chciałem :wink4:

Opublikowano

jarko zmieniłem wątek tak jak chciałeś :decayed:

:good:

sugerowałem Pablo, nie chciałem :wink4:

Przewidziałeś moje myśli bo miałem z tym zrobić ale jeszcze nie dzisiaj :)

Opublikowano

Ty mi lepiej napisz jak tam moja navi...

Ta w serwisie i ta co mi proponowałeś że mi załatwisz...

:guma:

Opublikowano

Ty mi lepiej napisz jak tam moja navi...

Ta w serwisie i ta co mi proponowałeś że mi załatwisz...

:guma:

Jutro się zapytam jak tam ma się Twoja navi ale znając ich to powiedzą, że jak przyjedzie to zadzwonią :decayed:

A tą co Ci proponowałem to ma 50 sztuk przyjechać Lark 43.2, pamiętam że kosztowała coś koło 259zł i za***iście się spisywała :gwizdanie:

Opublikowano

A tą co Ci proponowałem to ma 50 sztuk przyjechać Lark 43.2, pamiętam że kosztowała coś koło 259zł i za***iście się spisywała :gwizdanie:

Takie coś :?:

Lark-FreeBird-43-2_1__.jpeg

W realu to podobno rozdają po 239zł... :gwizdanie:

A nie macie tam czegoś z większym ekranem, z możliwością odtwarzania plików video :?: :decayed:

Opublikowano

A tą co Ci proponowałem to ma 50 sztuk przyjechać Lark 43.2, pamiętam że kosztowała coś koło 259zł i za***iście się spisywała :gwizdanie:

Takie coś :?:

Lark-FreeBird-43-2_1__.jpeg

W realu to podobno rozdają po 239zł... :gwizdanie:

A nie macie tam czegoś z większym ekranem, z możliwością odtwarzania plików video :?: :decayed:

To ja też Ci taką zrobię cenę :wink4:

Taki sam ale 5" też ma być tylko kosztował już ponad 300zł dodatkowo miał transmiter fm, oba mają możliwość oglądania plików video.

Dobra ja idę w kimę bo rano trzeba wstać.

Zgaś jarko :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam wszystkich. Czy na spociku będzie mile widziany Seat Exeo ? :) Całość oparta na B7.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.