Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle ze kampania nie wiele tu da ...

Z doświadczenia wiemy że sporo daje :gwizdanie:

To jak tak to moge na siebie wziąc robote rozsyłania PW do userow z regionu :) tylko jakas idea reklamowa by sie przydała :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Mysle ze kampania nie wiele tu da ...

Z doświadczenia wiemy że sporo daje :gwizdanie:

tylko jakas idea reklamowa by sie przydała :tongue4:

kto nie przyjedzie ten ch*j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś ma stać 2 godziny na mrozie gdzie wieje z kazdej strony to rozmowa w takich warunkach naprawde nie nalezy do przyjemnych i chyba stąd małe frekwencje w zimie, bo latem jest duzo lepiej. Mysle ze na przyszłą zime trzeba pomyśleć o zmianie miejsca spotów na duzo cieplejsze...... inaczej nic z tego nie będzie, a pozatym a........ nie będe sie wypowiadał bo znalazło by sie jeszcze pare powodów......... kto ma oczy wszystko widzi. dobranoc [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:22_________________________________________________Piotrek musze na ogólnym Ci pogratulować zajebistej przygody w Afryce :good: a co niech reszcie wisi ślina :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Dzięki :wink4:

Zmiana raczej nie wchodzi w grę , już kilka razy było to omawiane. Zawsze można pomyśleć nad pójściem do GK do knajpki niż sterczeć nad autami które i tak za kilka lat będą szrotami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kanjpka to dobry pomysł tylko znajdz stolik na tyle osób :gwizdanie: a siedzenie po 6 osób nie wróży najlepiej dla integracji klubowiczów[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:33_________________________________________________

Łukasz o której jutro wstajesz :naughty:

wstaje o 6 do mojej Księżniczki 8- miesięcznej :naughty: która jak nikt daje mi najwięcej satysfakcji z życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tak mnie budzi , ale to przyjemne do Niej wstawać [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:35_________________________________________________a tak na poważnie to około 12 w południe zaczynam odbierać telefony , wcześnej nawet mi sie nie chce po niego sięgać oczywiście jak nie ide do pracy i mam wolne[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:37_________________________________________________a co Grześ coś pilnego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kanjpka to dobry pomysł tylko znajdz stolik na tyle osób :gwizdanie: a siedzenie po 6 osób nie wróży najlepiej dla integracji klubowiczów

w GK są stoliki luzno poustawiane w okolicach knajp (KFC itd) :) małe przemeblowanie i juz sie miejsce robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic pilnego, zadzwonie popołudniu :wink4:

no dobrze niech i tak będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze knajpa to troszke nie teges pomysł, przyjechac autem na spota i siedzieć w kanjpie przy coli to tak dziwnie..... pozatym to nie forum gospodyń domowych aby siedziec w kanjpie na spotach :cool1:

myśłe ze przyjdzie wiosna i lepsze czasy to i frekwencja wróci :naughty: na lato mozna zmienić miejscówke do tego jakis grill i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następnym spocie na pewno zjawi się więcej osób to omówimy ten temat live :gwizdanie:

W lecie raczej nie powinniśmy zmieniać miejscówki, raczej w następną zimę gdzie będą lepsze warunki i nikt nie będzie narzekał że zaraz zamarznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , grilla wiosennego bym zszamał :slina::kox:

A nie lepiej pojechać na kiełbaski pod hale targową, zresztą po kij czekać do lata teraz też można :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 01:32_________________________________________________Miłej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze knajpa to troszke nie teges pomysł, przyjechac autem na spota i siedzieć w kanjpie przy coli to tak dziwnie..... pozatym to nie forum gospodyń domowych aby siedziec w kanjpie na spotach :cool1:

myśłe ze przyjdzie wiosna i lepsze czasy to i frekwencja wróci :naughty: na lato mozna zmienić miejscówke do tego jakis grill i będzie :kox:

:good:

no ja byłem o 18 i nikogo nie było :) i pojechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...