Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszg8 troche za duży podpis :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś byłem w dupanowicach dolnych czyli pod Warszawką , od Jedrzejowa zima :gwizdanie: śnieg na drogach bryja i błoto posniegowe + tony soli :wallbash:

Hehe pomykałem Sobie dzisiaj z rana koło 6 z Balic do domciu. Koło auto speciala natrafiłem na białe coś, wyglądające jak lanos z napisem sprzedam... Gość pociskał dosyć ostro, znaczy do świateł gdzie go spokojnie dochodziłem delikatnie Sobie pyrkając :rolleyes: I tak do wiaduktu na Azorach... Dwie szybkie zmiany pasa, świeży śnieżek, koleiny, gaz do dechy, krawężnik, pas zieleni, wszystkie koła pokrzywione - normalnie akcja a'la P.... :decayed:

A od Wyki wiosna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jarko Pijesz coś dzis czy pracujesz ? :kox:

Opublikowano

w

jesteś w Wiśle i nie dałeś znać... :bicz3: :decayed:

to wpadaj na drinka

Opublikowano

Jade tyrać, na zlot muszę coś kasy przyszparować :kox:

Jutro możemy coś pyknąć :naughty:

Opublikowano

lukaszg8 troche za duży podpis :wink4:

spoko spoko dopiero to ogarniam wszystko :) daj pan troche czasu :D

EDIT: Juz chyba wszystko tak jak ma byc :) :)

Opublikowano

Piotr oddaj mi płetwy, i resztę gratów też, przy okazji jakąś flaszkę obalimy, tylko przywieź ze sobą :naughty: :naughty: przepite mam, czekam :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jutro możemy coś pyknąć :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Piotr oddaj mi płetwy, i resztę gratów też, przy okazji jakąś flaszkę obalimy, tylko przywieź ze sobą :naughty: :naughty: przepite mam, czekam :cool1:

Ja mam 2 flaszki w lodowce czekajace na zbawienie moze tez wpadnę ? :D

Opublikowano

Piotr oddaj mi płetwy, i resztę gratów też, przy okazji jakąś flaszkę obalimy, tylko przywieź ze sobą :naughty: :naughty: przepite mam, czekam :cool1:

Ja mam 2 flaszki w lodowce czekajace na zbawienie moze tez wpadnę ? :D

jak się nie zabezpieczysz to na pewno wpadniesz, zwłaszcza po dwóch flaszkach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

przy okazji jakąś flaszkę obalimy, tylko przywieź ze sobą :naughty: :naughty: przepite mam, czekam

innych to juz nie zapraszasz widze ale sie juz przyzwyczaiłem :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko Pijesz coś dzis czy pracujesz ? :kox:

hipokryzja .......
Opublikowano

Piotr oddaj mi płetwy, i resztę gratów też, przy okazji jakąś flaszkę obalimy, tylko przywieź ze sobą :naughty: :naughty: przepite mam, czekam :cool1:

a reszta to co? karta SD? :mysli:

zimno mi , Wy wpadnijcie :tongue4:

Opublikowano

Piotr oddaj mi płetwy, i resztę gratów też, przy okazji jakąś flaszkę obalimy, tylko przywieź ze sobą :naughty: :naughty: przepite mam, czekam :cool1:

Ja mam 2 flaszki w lodowce czekajace na zbawienie moze tez wpadnę ? :D

jak się nie zabezpieczysz to na pewno wpadniesz, zwłaszcza po dwóch flaszkach :polew: :polew: :polew:

po dwoch 0,7 to wpaśc moge co najwyzej pod stół :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nic dziwnego że Ci zimno, +39 kontra - 3 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jarko Pijesz coś dzis czy pracujesz ? :kox:

hipokryzja .......

??????

Opublikowano

Grześ, kilka postów wcześniej, zanim napisałeś że Cię nie zapraszam sam ustawiałeś się tylko z Jarko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Grześ, kilka postów wcześniej, zanim napisałeś że Cię nie zapraszam sam ustawiałeś się tylko z Jarko :wink4:

nie ustawiłem sie tylko z nim to raz, dwa szukałem kompana na dziś, :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

witajcie koledzy, zapraszam wszystkich do siebie na wódeczke wpadajcie jak dacie rade.........

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.