Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

> 1. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinęłaś, i tak boisz się, że

> zapiszczą.

> 2. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju

> pięciu

> minut nie ustoją.

> 3. Sprawiedliwość - jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat,

> molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu.

> 4. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by

> rozpalić grilla.

> 5. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko

> raz.

> 6. Polsat - oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film.

> 7. Polska - tutaj nawet kryzys się nie udał.

> 8. Bill Gates - okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy.

> 9. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z

> kręgosłupem.

> 10. Leżakowanie w przedszkolu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te

> 2

> godziny snu w ciągu dnia...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema::wink4:
Opublikowano

:hi:

Jarko , przesyłka dotarła? :wink4:

Opublikowano

PABLO widzę wróciłeś do swojej byłej. Przypomnij sobie jak dałeś linka do nk ostatnio, gdzie Ci mówiłem że długo nie pobędziecie i widzę sprawdziło się :naughty:.

Teraz też Ci mogę przepowiedzieć że łysi robią CI plecy :polew:

Nex nie wymyślał ku***a takich bzdur i się nie wpierdalaj do nie swoich spraw o których nie masz zielonego pojęcia. Pilnuj lepiej swoją żonkę a nie mów kto i ile będzie razem!

:hi:

Opublikowano

sprzedałeś że nic w profilu nie ma

jeszcze nie ale już z innym kluczykiem się poruszam :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:54_________________________________________________

PABLO widzę wróciłeś do swojej byłej. Przypomnij sobie jak dałeś linka do nk ostatnio, gdzie Ci mówiłem że długo nie pobędziecie i widzę sprawdziło się :naughty:.

Teraz też Ci mogę przepowiedzieć że łysi robią CI plecy :polew:

Nex nie wymyślał ku***a takich bzdur i się nie wpierdalaj do nie swoich spraw o których nie masz zielonego pojęcia. Pilnuj lepiej swoją żonkę a nie mów kto i ile będzie razem!

:hi:

Pablo , ostro :baseball::decayed:

Opublikowano

PABLO ale powiedź czy się nie sprawdziło :decayed:. I nie tym tonem kolego bo CIę odwiedzi Halk Hogan :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie Hamujemy bajerke :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie Hamujemy bajerke :gwizdanie:

Panie PABLO chciałes powiedzieć bo ja jestem bardzo grzeczny :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie Hamujemy bajerke :gwizdanie:

Panie PABLO chciałes powiedzieć bo ja jestem bardzo grzeczny :tongue4:

do Ciebie też sie tyczy bo przesadziłes troszke z tym co napisałś :gwizdanie:

Opublikowano

PABLO ale powiedź czy się nie sprawdziło :decayed:. I nie tym tonem kolego bo CIę odwiedzi Halk Hogan :wink4:

Nic się nie sprawdziło i nie pisz o sytuacji o której nie masz bladego pojęcia i nie interesuj się nie swoimi sprawami a jak coś masz to pisz na pw!

A Hogan może wpaść a nawet Herkules każdego przyjmę z otwartymi ramionami :naughty:

Koniec tematu.

Opublikowano

Jarko , przesyłka dotarła? :wink4:

:good::notworthy:

Kutwa, ale ciężka ta przesyłka że ja pierdziu :rolleyes:

Opublikowano

:hi: Pozdro z Wisly dla tych co zasluzyli i dla tych co nie :)

Opublikowano

jesteś w Wiśle i nie dałeś znać... :bicz3: :decayed:

Opublikowano

chlopaki ma ktos dostep do sprawdzenia nr VIN bmw ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Dawid jak jedziemy jutro ?

Opublikowano

chlopaki ma ktos dostep do sprawdzenia nr VIN bmw ?

jedz do misiaka to Ci sprawdzą, może nawet za darmo jak dobrze pogadasz :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

wybiera się ktos jutro na spota ? :) Ja powinienem sie zjawic fordziskiem :)

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Ja moze sie zjawie na spocie :gwizdanie:

dziś byłem w dupanowicach dolnych czyli pod Warszawką , od Jedrzejowa zima :gwizdanie: , śnieg na drogach bryja i błoto posniegowe + tony soli :wallbash: jak wróciłem to auto nie do poznania , nawet w Kraku tyle soli w Zimie nie sypią :cool1:

Opublikowano

Ja dzisiaj opryskałem auto na Arge na pasterniku jak dojechałem do domu to spowrotem brudne :D ale coz uroki zimy :) moze wkoncu sie zrobi Ciepło to jakis washing dey z woskowaniem i innymi gadżetami bedzie mozna zrobic :> :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.