Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dopiero Cuber zrobil zajebistego MODa :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapraszamy nie kazdy przyjezdza A4 :wink4:

To super :) chętnie sie bede pojawiał :) prawie przed 18 kończą mi się zajecia na uczelni po 2 stronie mostu więc mysle ze będe bywał dosc regularnie :) jak zobaczycie bordowe mondeo z tylnym zderzakiem nie pod kolor to Ja hehe :)

Wpadaj wpadaj :naughty:

Zrobiłeś największy błąd życia wybierając studia na AK dawnym KSW :decayed:

A nawiązując do tematu dziś widziałem na parkingu KSW granatowy avant w B5 w dieslu i miał naklejkę klubową z tyłu na klapie, czyj to :mysli:

Opublikowano

Zapraszamy nie kazdy przyjezdza A4 :wink4:

To super :) chętnie sie bede pojawiał :) prawie przed 18 kończą mi się zajecia na uczelni po 2 stronie mostu więc mysle ze będe bywał dosc regularnie :) jak zobaczycie bordowe mondeo z tylnym zderzakiem nie pod kolor to Ja hehe :)

Wpadaj wpadaj :naughty:

Zrobiłeś największy błąd życia wybierając studia na AK dawnym KSW :decayed:

A nawiązując do tematu dziś widziałem na parkingu KSW granatowy avant w B5 w dieslu i miał naklejkę klubową z tyłu na klapie, czyj to :mysli:

No też cos tak czuje :wallbash: ale trudno ... szkoda mi juz kasy zeby rezygnowac:)

sokolnh jestes moze zarejestrowany na forum qTK ? :D tak jakos cie kojarze :P

Opublikowano

W c**j dobre :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

lukaszg8 jeśli chodzi Ci o Quattro Team Kraków to tak :wink4:

Opublikowano

Pablo Tobie się zdarza czytać PW?

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:hi::kox:
Opublikowano

Czesc tato :decayed::kox: :kox:

dobrej nocki ludzia :hi: :hi:

Opublikowano

ja dopiero wróciłem do domu a tu jutro o 6.00 pobudka :kox:

Opublikowano

Pablo Tobie się zdarza czytać PW?

Zawsze wszystkie pw czytam ale od Ciebie nie dostałem, dopiero na poczcie zauważyłem że mi wysłałeś pw, odpisałem maila także już wiesz co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 02:17_________________________________________________

Dziwne że tylko o 0,3s jedzie szybciej do 100KM/h po programie, ale za to wyższe prędkości są o wiele szybsze :evil:

Opublikowano

Pablo Tobie się zdarza czytać PW?

Zawsze wszystkie pw czytam ale od Ciebie nie dostałem, dopiero na poczcie zauważyłem że mi wysłałeś pw, odpisałem maila także już wiesz co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 02:17_________________________________________________

Dziwne że tylko o 0,3s jedzie szybciej do 100KM/h po programie, ale za to wyższe prędkości są o wiele szybsze :evil:

Pablo nie zapominaj ze przy takich czasach to juz jest AZ blisko 10%

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.