Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heja, wybiera się ktoś dziś na spot, bo ja mam nadzieje, że dziś dotrę :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ano pewnie ze bedzie

Opublikowano

:hi: all.

Heja, wybiera się ktoś dziś na spot, bo ja mam nadzieje, że dziś dotrę :good:

My też mamy nadzieję że dotrzesz :decayed:

Ja mam wolny weekend także obecność obowiązkowa :gwizdanie:

Chłopaki będzie miał ktoś załatwić jeden dystans 50mm :?:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki będzie miał ktoś załatwić jeden dystans 50mm :?:

ileeee ? 5 cm chcesz wsadzać :gwizdanie: to tak jak w jeepach robią :cool1:

:wallbash:

Opublikowano

Chłopaki będzie miał ktoś załatwić jeden dystans 50mm :?:

ileeee ? 5 cm chcesz wsadzać :gwizdanie: to tak jak w jeepach robią :cool1:

:wallbash:

Sorry pomyliłem się chodziło mi o pół centymetra czyli o 5mm :D

Opublikowano
  • Autor

a wejdą 5 mm ? Nie wypchnie ich kołnierz na piaście ? :mysli: no chyba ze kupisz wypasione Niemieckie za 450 zł komplet :wink4:

Opublikowano

a wejdą 5 mm ? Nie wypchnie ich kołnierz na piaście ? :mysli: no chyba ze kupisz wypasione Niemieckie za 450 zł komplet :wink4:

Cuber powiem Ci na spocie co i jak :wink4:

Opublikowano

Dzieki za spotkanko :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spocika :good:

Opublikowano

Bylem dzis na memoriale w Wieliczce,ale ogólnie lipa :thumbdown: malo pokazówki,jazda bardzo asekuracyjna

Opublikowano

Bylem dzis na memoriale w Wieliczce,ale ogólnie lipa :thumbdown: malo pokazówki,jazda bardzo asekuracyjna

e tam :wink4:
Opublikowano

Bylem dzis na memoriale w Wieliczce,ale ogólnie lipa :thumbdown: malo pokazówki,jazda bardzo asekuracyjna

mialem jechac ale jakos..sie nie zebralem :decayed:

dzieki za spota ludziska ;)

Opublikowano

Dzieki Panowie za spota

Opublikowano
  • Autor

kurde, człowiek sie napucował dzisiaj furmanke a tu deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

dlatego po dwoch ostatnich sie wkurw***m i nie myje, co kilka dni tylko bezdotyk zeby z syfu i soli wymyc a tak to mam w d*pie dopoki sie pogoda nie ustabilizuje

Meg.... czeka ;)

Opublikowano

Dzięki za spota panowie :hi:

Ja dopiero wróciłem bo byłem drugi raz na avatarze :kox:

david_n nie szlajaj się tak po parkingu pod Multikinem bo myślałem że kradniesz A4ki :decayed:

kurde, człowiek sie napucował dzisiaj furmanke a tu deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeszcze tej nocy ma uderzyć huragan który narobił niezłe halo na zachodzie..

Opublikowano

Pablo, czy Wy tam w ogóle pracujecie coś w tym MM :?:

Gdzie jest moja navigacja :evil:

Jutro będzie 3 tygodnie :gwizdanie:

Kurde, tyle razy powtarzałem Sobie: Nigdy więcej nic nie kupię w MM :!:

Chwila zapomnienia i już 3 tydzień cierpienia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pablo, czy Wy tam w ogóle pracujecie coś w tym MM :?:

Gdzie jest moja navigacja :evil:

Jutro będzie 3 tygodnie :gwizdanie:

Kurde, tyle razy powtarzałem Sobie: Nigdy więcej nic nie kupię w MM :!:

Chwila zapomnienia i już 3 tydzień cierpienia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamiast czekac wystarczy zmienić sklep i po kłopocie :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.