Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamiast czekac wystarczy zmienić sklep i po kłopocie :cool1:

zepsuła się... na gwarancji oddałem i niestety muszę czekać... :disgust::wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, czy Wy tam w ogóle pracujecie coś w tym MM :?:

Gdzie jest moja navigacja :evil:

Jutro będzie 3 tygodnie :gwizdanie:

Kurde, tyle razy powtarzałem Sobie: Nigdy więcej nic nie kupię w MM :!:

Chwila zapomnienia i już 3 tydzień cierpienia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: A mówili nie dla idiotów :naughty:
Opublikowano

MM jest jak TDI - Tylko Dla Idiotów :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: Krakusy

Jarko :bicz: :bicz:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Jol :hi: Ale sniegu w Krakowie :kox:

Opublikowano

Pablo, czy Wy tam w ogóle pracujecie coś w tym MM :?:

Gdzie jest moja navigacja :evil:

Jutro będzie 3 tygodnie :gwizdanie:

Kurde, tyle razy powtarzałem Sobie: Nigdy więcej nic nie kupię w MM :!:

Chwila zapomnienia i już 3 tydzień cierpienia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jarko to już nie zależy od MM ile będzie trwała naprawa tylko serwisu, ich chęć szybkiej naprawy czy też olanie klienta gdzie dopiero po 3 tygodniach przysyłają sprzęt. Ja dopilnowałem aby ode mnie szybko wysłali nawigację do serwisu i tak uczynili a co te głupki z Katowic tam robią to już nie wiem, może przerabiają ją na RNS-E :decayed:

A jak wygląda sprawa z oczekiwaniem. Serwis w MM ma prawo wysłać produkt do 5ciu dni roboczych do producenta, następnie serwis producenta w tym wypadku Navroad ma prawo do 14dni roboczych naprawić sprzęt(w tym wypadku może to nawet dłużej potrwać jeśli nie mają na stanie części i muszą je sprowadzić) także może to nawet z miesiąc potrwać, tak to niestety wygląda z serwisem w takich sklepach..

Opublikowano

jaja sobie robisz?? w BB świeci słońce i jest 10 stopni

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

szal, jezyk kiedy jedziemy poszalec na czyzyny? :kox:

Opublikowano

szal, jezyk kiedy jedziemy poszalec na czyzyny? :kox:

Ale was w bambuko zrobił zielony :kox::polew:

Opublikowano

szal, jezyk kiedy jedziemy poszalec na czyzyny? :kox:

Ale was w bambuko zrobił zielony :kox::polew:

CO nie ma w krakowie sniegu? :disgust: no to pupa.. :( rano jeszcze byl..

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

szal, jezyk kiedy jedziemy poszalec na czyzyny? :kox:

Ale was w bambuko zrobił zielony :kox::polew:

CO nie ma w krakowie sniegu? :disgust: no to pupa.. :( rano jeszcze byl..

no jest ale chyba tylko w lodówce :cool1:

Opublikowano

szal, jezyk kiedy jedziemy poszalec na czyzyny? :kox:

Ale was w bambuko zrobił zielony :kox::polew:

CO nie ma w krakowie sniegu? :disgust: no to pupa.. :( rano jeszcze byl..

no jest ale chyba tylko w lodówce :cool1:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

szal, jezyk kiedy jedziemy poszalec na czyzyny? :kox:

Ale was w bambuko zrobił zielony :kox::polew:

CO nie ma w krakowie sniegu? :disgust: no to pupa.. :( rano jeszcze byl..

Przyjedź na pas startowy będziesz bokami śmigał.. Prawie jak po śniegu :kox::naughty::polew::decayed:

Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim :>

jak Wam śniegu potrzeba to zapraszam do Szwecji, tu go najeb...!!!!!!

drogi nie odśnieżone tak jak w Polsce a na poboczu hałdy na pare metrów wzniesione :shocked:

Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim :>

jak Wam śniegu potrzeba to zapraszam do Szwecji, tu go najeb...!!!!!!

drogi nie odśnieżone tak jak w Polsce a na poboczu hałdy na pare metrów wzniesione :shocked:

Cudowne warunki do upalania :kox: wysokie bandy,biała droga :kox:
Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim :>

jak Wam śniegu potrzeba to zapraszam do Szwecji, tu go najeb...!!!!!!

drogi nie odśnieżone tak jak w Polsce a na poboczu hałdy na pare metrów wzniesione :shocked:

Cudowne warunki do upalania :kox: wysokie bandy,biała droga :kox:

taaaa tylko auta nie ma :( przyleciałam samolotem :dance2:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.