Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Jarko ramki odbiore w niedziele jakoś albo sobote, bo teraz jestem w Bielsku, ale jutro znowu będe w Krk..

Zieluch pochwal się jak wczoraj goniłeś auto na myjni :decayed::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

mam problemik ze swoim pasciem mianowicie pali mi sie cały czas kontrolka od ABS i ESP,teraz moje pytanie odnośnie czujnika kata skrętu g85 czy jest mozliwosc adaptacji na Vagu ?????

1) sprawdz czujnik pod pedłem hamulca

2) tak jest możliwa adaptacja, zobacz temat o wymianie tempomatu albo zakładaniu kiery od R8/TT w dziale warsztat

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema,

mam od dzisiaj możliwość wystawiania polis OC/AC

także jak ktoś chętny na poznanie składki to zapraszam na PW

sam chętnie dowiem się czy w miarę konkurencyjne są :)

Opublikowano

siema,

mam od dzisiaj możliwość wystawiania polis OC/AC

także jak ktoś chętny na poznanie składki to zapraszam na PW

sam chętnie dowiem się czy w miarę konkurencyjne są :)

u jakiego ubezpieczyciela?? Tylko samochodowe czy inne tez?

Opublikowano

siema,

mam od dzisiaj możliwość wystawiania polis OC/AC

także jak ktoś chętny na poznanie składki to zapraszam na PW

sam chętnie dowiem się czy w miarę konkurencyjne są :)

u jakiego ubezpieczyciela?? Tylko samochodowe czy inne tez?

Hestia

z tego co już porównywałem to jest naprawdę spoko

samochodowe robię od dziś

inne -> mieszkania, domy, OC w życiu prywatnym itp już od jakiegoś czasu

Opublikowano

sokolnh na PM masz pare moich danych - przelicz w wolnej chwili.

Opublikowano

Ja mam pakiet Ergo Hestii i wcale taki tani nie jest ;)

Opublikowano

Ja mam pakiet Ergo Hestii i wcale taki tani nie jest ;)

dlatego musisz zakupic SOKO Hestii :)

Opublikowano

Cena jest :good:

Opublikowano

Ja mam pakiet Ergo Hestii i wcale taki tani nie jest ;)

chcesz to możemy przeliczyć

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to HESTI nikomu nie polecam! Wszystko trzeba zaaltwiać z ich siedzibą w Sopocie :gwizdanie: To co robią przy rozliczaniu szkód to dramat :wallbash: Potrafią podwazyć Faktury z ASO :wallbash: :wallbash: :wallbash: Sądzilem sie z tym gównianym ubezpieczycielem prawie 2 lata jeszcze jak miałem B5 :gwizdanie: oczywiscie wygrałem sprawe zapąłcili z odsetkami ale sam fakt tego całego zamieszania straty czasu i kasy :confused4:

Opublikowano

siema,

mam od dzisiaj możliwość wystawiania polis OC/AC

także jak ktoś chętny na poznanie składki to zapraszam na PW

sam chętnie dowiem się czy w miarę konkurencyjne są :)

szkoda że tak późno
Opublikowano

Szczerze to HESTI nikomu nie polecam! Wszystko trzeba zaaltwiać z ich siedzibą w Sopocie :gwizdanie: To co robią przy rozliczaniu szkód to dramat :wallbash: Potrafią podwazyć Faktury z ASO :wallbash: :wallbash: :wallbash: Sądzilem sie z tym gównianym ubezpieczycielem prawie 2 lata jeszcze jak miałem B5 :gwizdanie: oczywiscie wygrałem sprawe zapąłcili z odsetkami ale sam fakt tego całego zamieszania straty czasu i kasy :confused4:

to się tyczy każdej ubezpieczalni :wink4:

nikt nie chce wypłacać odszkodowania

wiem, bo zajmujemy się też w firmie odzyskiwaniem odszkodowań

Opublikowano
  • Autor

Kamilku nie w każdej , Z nikim nigdy nie miałem problemów a jedynie z Hestią :wallbash:

Opublikowano

Witojcie :)

Opublikowano

Kamil, Ty pracujesz w Hesti czy to z ramienia jakiejś innej firmy masz te możliwości ubezpieczania.

Twój kolega z dawnych lat grania w koszykówkę pracuje w Hestii :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.