Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Google + przymierzalnia felg i masz tego pełno :cool1: rózne wzory itp :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chico, Trzeniu :good:

Nie wiedziałem jak wpisać

Opublikowano

fajne

Opublikowano

NEX http://lmgtfy.com/?q=przymierzalnia+felg[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:34_________________________________________________NEX Jarko takie ma do sprzedania

Opublikowano

KERCZI wiem, ale chce kupić ~~ 1800-1900 w za***istym stanie z oponami. Jak by tamten chłop był z Krk to już bym je łyknął

Opublikowano

nie chcesz 18?

Opublikowano

Przecież moje są w za***istym stanie po kapitalnym remoncie i malowaniu :gwizdanie:

Żadna szpachla, każda dziura/ubytek zaspawane no i oczywiście prostowanie.

Robił pan Czaja spod Wielczki :)

Jedna rysa na jednej feldze po partaczu wulkanizatorze i pół roku jazdy...

Zapewne te felgi co wkleiłeś są również w podobnym stanie jak moje :gwizdanie:

No ale nic, szukaj dalej :)

Opublikowano

nex słyszałem że z kolegami z klubu passata kombinujecie coś z podwyższeniem passka żeby spokojnie mieścił się kapelusz i nie mięło się palto przy wsiadaniu... :polew: :polew: :polew:

http://www.sadistic.pl/co-by-tu-jeszcze-stuningowac-vt34167.htm

to Ty chyba inne alusy potrzebujesz... :decayed:

Opublikowano

siemian pysk :decayed:, a Ty wozisz węża strażackiego i dobre jest.

Opublikowano

nex słyszałem że z kolegami z klubu passata kombinujecie coś z podwyższeniem passka żeby spokojnie mieścił się kapelusz i nie mięło się palto przy wsiadaniu... :polew: :polew: :polew:

http://www.sadistic.pl/co-by-tu-jeszcze-stuningowac-vt34167.htm

to Ty chyba inne alusy potrzebujesz... :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 10:47_________________________________________________

siemian pysk :decayed:, a Ty wozisz węża strażackiego i dobre jest.

:polew:

pogadali :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 10:48_________________________________________________http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/wroclaw/news/wielkie-oszustwo-w-banku-zniknely-miliony,1452382 :good:

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry all :wink4:

Opublikowano

hello everybody

5 mln i marzenia staja sie rzeczywistością...... :mysli:

siemian moze od nowości twoje A4 jeździło na innym niz zalecany rozmiar opon i licznik zawyzał :decayed: a tak na powaznie to myśle ze większośc naszych diesli z niemca ma cofane liczniki , niestety i niemiec sie wycfanił....

Opublikowano

hello everybody

5 mln i marzenia staja sie rzeczywistością...... :mysli:

siemian moze od nowości twoje A4 jeździło na innym niz zalecany rozmiar opon i licznik zawyzał :decayed: a tak na powaznie to myśle ze większośc naszych diesli z niemca ma cofane liczniki , niestety i niemiec sie wycfanił....

ja myśle że to w sterowniku ktoś podwyższył wartość żeby mnie zdenerwować :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

248a93d8e888bc6c.jpg[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:00_________________________________________________

Wszystkim Gadom :) ktorym obiecałem :)

b6af2b3767f22aa4.jpg

06f6725cc3d57059.jpg

25e116611afc5163.jpg

c7965d47e4adc34f.jpg

17db360c73bffda4.jpg

05a8ba80a6a43a6e.jpg

8fb2d6f17567159bmed.jpg

5bc534e39d0950d4.jpg

Opublikowano

Jol :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.