Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Panie i Paniusie no i Pańcie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w poniedziałek dam namiar a jaki WÓZ

Do A4 1,9 Silnik 1Z

ciężko jest znaleźć taką skrzynie na allegro do tego modelu, biegi wchodzą tylko czasami dziwnie i trochę się przykleszcza sprzęgło wykluczyłem. A napewno nikt nie zrobi w ciągu 2 tyg skrzyni muszę ją wymontować i zawieść i niech kombinują

Najgorsze jest to że nie wiem czym jechać na zlot czy zaryzykować i przyjechać A4 czy B3

Opublikowano

byyyylo... nie wiem czy tutaj ale już w 3 wątkach na forum to widziałem :decayed: :decayed:

Opublikowano

czy ktos wie gdzie w Kraku kupie Liquimoly olej?? i to w sobote??? :/

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 13:56_________________________________________________

czy ktos wie gdzie w Kraku kupie Liquimoly olej?? i to w sobote??? :/

cars ??

Opublikowano

Sokoł zapomniałeś dodać jeszcze z kreskówek :naughty:

Ty nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz bo skąd możesz wiedzieć co wiem a czego nie wiem, opierasz się na swojej "wielkiej" wiedzy i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś :decayed:

I wcale nie muszę mieć diesla i nim jeździć bo wystarczy że nasłucham się wielu różnych opinii na podstawie których mogę wyrazić swoje zdanie z którym nie każdy może się zgodzić, po to ta dyskusja :wink4:

oj Pablo, zastanawiasz się czasem co Ty piszesz ?

co do mojej "wielkiej" wiedzy to przynajmniej wiem skąd ona się bierze

i nie raz z niej korzystałeś :wink4:

a jak czegoś nie wiem to się przyznaje do tego, a nie niepotrzebnie kłócę

ale za to ja nie rozumiem skąd się bierze Twoja wiedza i uparcie mimo że czasem nie masz o czymś pojęcia

rozjeb.łeś mnie w temacie kosiniaka jak on napisał że większy fun jest w M3 niż w S4

a Ty mu wmawiasz że nie ma racji bo przecież w Q jest lepsza zabawa :polew:

no ku.wa

ykk Ci dobrze napisał, że on ma pojęcie w przeciwieństwie do Ciebie ale Ty i tak obstajesz przy swoim

no i po co to ?

a co do diesel/benzyna to już nie zamierzam się kłócić bo jeszcze jakiś czas temu chciałeś kupować B6 1.9 TDi

ale Ty po prostu jesteś z takich osób, które chwalą swoje

jeżdze benzyną to PB jest lepsze

jeżdze dieslem to ON bedzię lepsze

jeżdze B5-tką to B5 jest najlepsza

itp itd

Opublikowano

Zieluch IC jest do 13 :/

Opublikowano

Sokoł zapomniałeś dodać jeszcze z kreskówek :naughty:

Ty nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz bo skąd możesz wiedzieć co wiem a czego nie wiem, opierasz się na swojej "wielkiej" wiedzy i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś :decayed:

I wcale nie muszę mieć diesla i nim jeździć bo wystarczy że nasłucham się wielu różnych opinii na podstawie których mogę wyrazić swoje zdanie z którym nie każdy może się zgodzić, po to ta dyskusja :wink4:

oj Pablo, zastanawiasz się czasem co Ty piszesz ?

co do mojej "wielkiej" wiedzy to przynajmniej wiem skąd ona się bierze

i nie raz z niej korzystałeś :wink4:

a jak czegoś nie wiem to się przyznaje do tego, a nie niepotrzebnie kłócę

ale za to ja nie rozumiem skąd się bierze Twoja wiedza i uparcie mimo że czasem nie masz o czymś pojęcia

rozjeb.łeś mnie w temacie kosiniaka jak on napisał że większy fun jest w M3 niż w S4

a Ty mu wmawiasz że nie ma racji bo przecież w Q jest lepsza zabawa :polew:

no ku.wa

ykk Ci dobrze napisał, że on ma pojęcie w przeciwieństwie do Ciebie ale Ty i tak obstajesz przy swoim

no i po co to ?

a co do diesel/benzyna to już nie zamierzam się kłócić bo jeszcze jakiś czas temu chciałeś kupować B6 1.9 TDi

ale Ty po prostu jesteś z takich osób, które chwalą swoje

jeżdze benzyną to PB jest lepsze

jeżdze dieslem to ON bedzię lepsze

jeżdze B5-tką to B5 jest najlepsza

itp itd

I dalej ty swoje :D

Co do kosiniaka to wyraźnie napisałem że lepszy jest fan w Q w zimie bo taką betą M3 co pojeździsz takim fanem jak w Q gdzie masz kontrolę nad autem?? Nie sądzę, prędzej byś się rozjebał...

Na suchym to już inna zabawa gdzie lepsza zabawa jest wiadomo w M3.

Oj sokoł zapomniałeś napisać "jeżdżę maluchem to maluch jest guru i wszystko przebija" :decayed:

Bez sensu ta dyskusja i tyle.

Opublikowano

jest do sprzedania 100% bezwypadek jakby ktos chcial

http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,157990,vSort,1,vTime,3

Podobno to Trzeniu... Pisali tak na forum :rolleyes:

czy ktos wie gdzie w Kraku kupie Liquimoly olej?? i to w sobote??? :/

rtocki :!:

Opublikowano

no Rtocki ale w sobote? niby jak?

Opublikowano

Zadzwoń i się zapytaj :gwizdanie:

Żaba ma tel., ja nie znam szczegółów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Siemka wszytskim w to ujowe popołudnie :decayed:

Opublikowano

Siemka wszytskim w to ujowe popołudnie :decayed:

siema olo, jak tam po targach ? :)

Opublikowano

jest do sprzedania 100% bezwypadek jakby ktos chcial

http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,157990,vSort,1,vTime,3

Podobno to Trzeniu... Pisali tak na forum :rolleyes:

:wtf::mysli:

W którymś temacie na forum ktos pisal ze to Ty zasuwasz ta bryka :gwizdanie:
Opublikowano

sobota a człowiek w pracy siedzi :disgust: ale wczoraj nadrobiłem zaległośći.....

diesel czy benzyna myśle ze nie da sie jednoznacznie rozstrzygnąć tego sporu, w obecnych czasach obie jednostki silnikowe są dobrze dopracowane i kazda ma swoje zalety i wady

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.