Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że zrobili to po to żeby nie przekroczyc limitu km leasingu.

nie wiedziałem ze sa limity kilometrów przy leasingu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w niemczech jest to dość częsta praktyka. W Polsce tego nie ma

Opublikowano

eee to Siemian Ci sie zgadza, widze km z milami :)

pamietam jak chciales zjesc wszystkich jak mowili ze na pewno nie ori :)

nie slyszalem nigdy o zadnym limicie. Niemiec by sie nie podjal takiego procederu

Jak liczniki kreca to kreca turasy i inne rumuny pod sprzedaz.

U mnie przebieg byl ORI dopoki ja sie nie dorwalem do samochodu. U mnie trzeba wytargac ECU z samochodu zeby zmienic w nim rowniez :/

Opublikowano

:hi:

wszyscy mają ORY przebiegi :polew: :polew:

wijMgaSfoS[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 08:35_________________________________________________Zieluch :notworthy:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzien dobry wszystkim w poniedzialek :disgust:

Opublikowano

to jest auto kupione z niemieckiej firmy od niemca, więc zadnych pośredników turasów tam nie było. Więc musieli oni to cofnąć.

Tym bardziej że w ksiązce serwisowej mam wbitą wymiane rozrządu przy 60 tys. km, a powinno sie wymieniać przy 120 więc wszystko by się zgadzało...

Opublikowano

a siemian dalej uparty...

Najpierw był pewny przebiegu, teraz wie na pewno kto go cofał :rolleyes:

I na pewno tylko po to żeby limitu leasingowego nie przekroczyć...

A z tego co pamiętam to auto jakiś znajomy załatwiał - same pewniaki :gwizdanie:

Tylko ciekawe od czego taki sufit przyjarany :decayed:

Opublikowano

Ogladales how high :gwizdanie: pewnie ktos dobrze jaral w aucie tak jak chlopaki w filmie przed uczelnia :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a siemian dalej uparty...

Najpierw był pewny przebiegu, teraz wie na pewno kto go cofał :rolleyes:

I na pewno tylko po to żeby limitu leasingowego nie przekroczyć...

A z tego co pamiętam to auto jakiś znajomy załatwiał - same pewniaki :gwizdanie:

Tylko ciekawe od czego taki sufit przyjarany :decayed:

szczerze mówiąc to ch... mnie obchodzi kto cofnął ten licznik.

Nie ma co przeżywać.

I niech mi ktoś teraz powie że Audi robi mało wytrzymałe auta.

Auto ma przejechane 215tys. z tego 80 tys. zrobiłem ja- moim stylem jazdy, a oprócz EGRu nie miałem raczej kłopotów.

Pierwsze sprzęgło, pierwszy dwumas, pierwszy zawias...

Opublikowano

ale z tym ze to ori czesci to tez PEWNIAK? czy raczej nie koniecznie?? ;p

Opublikowano

ale z tym ze to ori czesci to tez PEWNIAK? czy raczej nie koniecznie?? ;p

hehe, no tak. Nigdy nic nie wiadomo :)

Opublikowano
  • Autor

siemka wszystkim,

Siemian nie przejmuj sie tylko słuchaj na drugi raz kolegów :naughty: a co do tego leasingu w Niemcowni i limitu kilometrów to który niemiec kupując diesla podpisze limiter km ? no chyba ze limit to 120 tys km rocznie :wink4:

Opublikowano

Siemian jakas glupota - mowisz ze sam zrobiles 80kkm

skoro autko ma 220 - 80 to jest 140kkm przebiegu

Auto masz lekko poltora roku ponad wiec przyjmijmy ze kupiles 3-4 letnie auto, w najgorszym przypadku 45kkm rocznie w niemcowni

jakiby musialbyc limiter??

imho glupota

zmienijac temat w warsztat znalazlem dwa fajne tematy

wymiana tylnich irytujacych wycieraczek na wycieraczki od q5 pasuja i podobno lepiej zbieraja

i drugi to oslony w silniku

24dd9656556ae507med.jpg

Opublikowano
  • Autor

hmmm te osłonki niezle :naughty:

Robert W załatwisz :naughty:

Opublikowano

i moze ktos wie jak wlaczyc - chyba ze musi byc jakis nowszy rns-e

taka funkcje??

bo ja w autostradowej mam taka zwykla "pisana"

452007fb99cc4a96med.jpg[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:42_________________________________________________

hmmm te osłonki niezle :naughty:

Robert W załatwisz :naughty:

to x2 :)[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________8E0 103 927 C

oraz

8E0 103 928 C

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi Ja mam wlaczone, w ustawieniach info na autrostradzie :naughty:

Opublikowano

też to mam w navi. Tak jak mówi Cuber musisz to właczyć w Menu i nie działa to na wszystkich autostradach[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:05_________________________________________________hmmm, a ta navi na zdjeciu to jest z amrykanca...

Opublikowano

no ja tez mam, ale nie mam takich skrzyzowan jak po lewej na navi tylko tylko mam takie ramki trzy i napisane ile km do skretu itd[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:49_________________________________________________btw. to dziala w miescie??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.