Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to fajnie że Ci się podoba :gwizdanie: ale ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił :gwizdanie: Pmaluj jak już całośc

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol w poniedziałek bo dzis był na giełdzie :evil:

Opublikowano

no to fajnie że Ci się podoba :gwizdanie: ale ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił :gwizdanie: Pmaluj jak już całośc

Z tym się będę później bawić, teraz są inne wydatki :wink4:

Opublikowano

no to fajnie że Ci się podoba :gwizdanie: ale ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił :gwizdanie: Pmaluj jak już całośc

Z tym się będę później bawić, teraz są inne wydatki :wink4:

wózek :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:05_________________________________________________

Karol w poniedziałek bo dzis był na giełdzie :evil:

jutro jade po siatkę
Opublikowano

no to fajnie że Ci się podoba :gwizdanie: ale ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił :gwizdanie: Pmaluj jak już całośc

Z tym się będę później bawić, teraz są inne wydatki :wink4:

wózek :gwizdanie:

Nie :decayed:

Za kogo ty mnie masz :decayed:

Opublikowano

Kerczi te listwy to dla Ciebie?

nie dla niego ,nie ma tyle kasy :naughty:

ja dzisiaj widziałem u mnie na autku juz polakierowane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W sobote odbieram auto :naughty::kox:

Opublikowano

no to fajnie że Ci się podoba :gwizdanie: ale ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił :gwizdanie: Pmaluj jak już całośc

Z tym się będę później bawić, teraz są inne wydatki :wink4:

wózek :gwizdanie:

Nie :decayed:

Za kogo ty mnie masz :decayed:

za faceta :naughty:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:12_________________________________________________

Kerczi te listwy to dla Ciebie?

nie dla niego ,nie ma tyle kasy :naughty:

ja dzisiaj widziałem u mnie na autku juz polakierowane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W sobote odbieram auto :naughty::kox:

:oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Kerczi te listwy to dla Ciebie?

nie dla niego ,nie ma tyle kasy :naughty:

ja dzisiaj widziałem u mnie na autku juz polakierowane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W sobote odbieram auto :naughty::kox:

Siemianoo a umówiłeś już na przyszły tydzień kolejna wizytę ? :)

Opublikowano

no pewnie. We wtorek idzie do Wojtka bo mam pare rzeczy do wymiany. Dwa dni będzie u niego stał.

Opublikowano

no pewnie. We wtorek idzie do Wojtka bo mam pare rzeczy do wymiany. Dwa dni będzie u niego stał.

Pozdrów go ode mnie :wink4:

Opublikowano

no pewnie. We wtorek idzie do Wojtka bo mam pare rzeczy do wymiany. Dwa dni będzie u niego stał.

Pozdrów go ode mnie :wink4:

i buzi mu daj :polew:
Opublikowano

no pewnie. We wtorek idzie do Wojtka bo mam pare rzeczy do wymiany. Dwa dni będzie u niego stał.

Pozdrów go ode mnie :wink4:

i buzi mu daj :polew:

spoko. pamietam. Pozdrowić od Pabla, buzi od Wąskiego.

Przekaże. :decayed: :decayed:

Opublikowano

no pewnie. We wtorek idzie do Wojtka bo mam pare rzeczy do wymiany. Dwa dni będzie u niego stał.

Pozdrów go ode mnie :wink4:

i buzi mu daj :polew:

spoko. pamietam. Pozdrowić od Pabla, buzi od Wąskiego.

Przekaże. :decayed: :decayed:

ale od Pabla :tongue4: ja chłopa nie znam :>
Opublikowano

:hi: :hi:

Pany zanim zmieniłem na zimówki to gdzieś przejebałem oponę i dziurka minimalna jest tu:

74386424.jpg

nie chcą się podjąć tego załatać bo indeks prędkości ZR i w ogóle że z boku się takich opon nie łata (byłem w 3 serwisach). Wiecie może gdzie to naprawią? Nie będę przecież kupował nowej opony jak te mają po 7,5 mm :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

wyrzuć to... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

tak siemian wyrzuć opone za 504zł i kup 2 żeby7 było po równo bieżnika za 1000zł bo ku***a jest dziurka od szpilki ja pier***e bez jaj :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A druga sprawa c**j wie skąd się tam wzięła :kwasny:

Opublikowano

tak siemian wyrzuć opone za 504zł i kup 2 żeby7 było po równo bieżnika za 1000zł bo ku***a jest dziurka od szpilki ja pier***e bez jaj :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A druga sprawa ch***j wie skąd się tam wzięła :kwasny:

rozjebałeś to kupuj nowe. ze zdrowiem nie warto ryzykować...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:35_________________________________________________na boku każde rozcięcie jest niebezpieczne... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i nie dziwie się że nikt nie chce Ci tego załatać.

Z dziurawymi kondomami też latasz do wulkanizatora?? :decayed: :decayed:

Opublikowano

na pewno się da załatać. Siemian ponakuwam ci szpikulcem 4 opony na spocie z boku i kupisz nowe? Czy pojedziesz do wulkanizatora

Opublikowano

najpierw zadzwonie po Boserona żeby zamkneli takiego gołodupca jak Ty za przebicie opon a potem pójde do sądu i kupisz mi nowe.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.