Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ma byc smiesznie i pełen fun , kto będzie patrzył na tory :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siedzi dwóch rumunów w parku. Jeden beknął. Drugi do niego

"Weź się k**wa nie chwal!"

Opublikowano

:hi:

Siema Tukanowski :kox::decayed:

hejo
Opublikowano

I jak się podoba :naughty:

Trochę było roboty z tym :):decayed:

6686409e72eb8f96kopia2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

Pablo co to za wioska ? :mysli:

Opublikowano

ma byc smiesznie i pełen fun , kto będzie patrzył na tory :decayed:

no to rezerwujcie!!!

ja w sobote w Łodzi ale w niedziele obecna jakby co było :wink4:

Opublikowano

Pablo co to za wioska ? :mysli:

Pomalowane lampy + bixenon wyrezany = :kox:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie wisoka :gwizdanie: może live będzie lepiej

no ale ja jestem zjebany na punkcie orginalnego tuningu :cool1:

Opublikowano

Opublikowano

Ok Cuber żartowałem to był VT ale będę planował coś takiego zrobić jak ma Seba1_2 u siebie, pomalowane lampy i założony bixenon w realu to super wygląda tak jak niżej.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.msg1878911;boardseen#new

Opublikowano

ma byc smiesznie i pełen fun , kto będzie patrzył na tory :decayed:

fun to będzie na pewno :decayed:
Opublikowano
Opublikowano

W Sobote z Przemianem malujemy a wieczorem na meczyk idziemy :kox:

Cuber? :) To ja o czymś nie wiem ? :)

Opublikowano

W Sobote z Przemianem malujemy a wieczorem na meczyk idziemy :kox:

Cuber? :) To ja o czymś nie wiem ? :)

nie chce cie martwić ale o tym to ja już słyszałam w niedziele

ale tak to jest że najbardziej zainteresowani dowiadują się na końcu :tongue4:

Opublikowano

W Sobote z Przemianem malujemy a wieczorem na meczyk idziemy :kox:

Cuber? :) To ja o czymś nie wiem ? :)

nie chce cie martwić ale o tym to ja już słyszałam w niedziele

ale tak to jest że najbardziej zainteresowani dowiadują się na końcu :tongue4:

Malujesz z nami ? :P Bo też coś o tym wpsominał :) Że w ramach pomocy będzie jakaś nagroda :D

Opublikowano

Kerczi te listwy to dla Ciebie?

Opublikowano
  • Autor

Ok Cuber żartowałem to był VT ale będę planował coś takiego zrobić jak ma Seba1_2 u siebie, pomalowane lampy i założony bixenon w realu to super wygląda tak jak niżej.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.msg1878911;boardseen#new

widziałes na żywo ? :gwizdanie:

Cuber? :) To ja o czymś nie wiem ? :)

No już wiesz :kox:

Opublikowano

Ok Cuber żartowałem to był VT ale będę planował coś takiego zrobić jak ma Seba1_2 u siebie, pomalowane lampy i założony bixenon w realu to super wygląda tak jak niżej.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.msg1878911;boardseen#new

widziałes na żywo ? :gwizdanie:

Tak byłem w Nowym Brzesku u Seby :wink4:

Opublikowano

Kerczi te listwy to dla Ciebie?

nie dla niego ,nie ma tyle kasy :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.