Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie udanej imprezki :naughty:

Dzis sodoma i gomoria bedzue :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie udanej imprezki :naughty:

Dzis sodoma i gomoria bedzue :kox:

Ja może dzisiaj uderzę na Kazimierz także udanej imprezy, ykk nie pij dużo bo jutro prowadzisz :naughty: hyhy

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

P. Basia miażdży ; ]]

Opublikowano

Pablo potrzebuje namiar do goscia, Ty masz duzo kolegow to moze masz??

http://www.youtube.com/watch?v=xyuaEQTafGA

5 minuta w szczegolnosci :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Bart :hi: drogo ? jak fura ?

Sięnaprawia...

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Za nie całe 2h kwalifikacje F1 :kox:

Opublikowano

Ja już jestem sklasyfikowany :drunk:

Opublikowano

Ja już jestem sklasyfikowany :drunk:

:polew:

Opublikowano

Ja już jestem sklasyfikowany :drunk:

własnie wróciłem z miasta i też jestem sklasyfikowany na dobrym miejscu :wink4:

ale dopije jeszcze jednego :decayed:

Polacy dobrze dawali w noge :good:

Opublikowano

Radio Maryja juz jest, TEXAS 2,08m na dachu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Za nie całe 2h kwalifikacje F1 :kox:

..... się koło urwało :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:siema::hi:

Opublikowano

Spocimy sie dzisiaj standardowo czy jakies nowosci beda ??

Pytam bo na balicach musze byc na 21 :wallbash:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 10:19_________________________________________________Moja kupila sobie komode i od rana ja skladalem do tej pory.... :angry:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 10:21_________________________________________________Potrzebuje kawalek blachy przewodzacej prad do zamocowania bata...

Mial by ktos taki kawalek grubszej blachy ok. 3-5mm grudosci jakies 20x20 do 40x40... moze byc okragla, prostokatna czy nawet w innych ksztaltach blizej nie okreslonych... :naughty:

Najlepsza byla by aluminiowa ale stalowa tez nie pogardze...

Opublikowano

Siema :hi:

No troche w renówce dali ciała bo szło im całkiem nieźle :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:

Spocimy sie dzisiaj standardowo czy jakies nowosci beda ??

jasne ze sie spocimy :decayed:

Opublikowano

:

Spocimy sie dzisiaj standardowo czy jakies nowosci beda ??

jasne ze sie spocimy :decayed:

normalnie na galerii ??

Opublikowano

:hi:

Za nie całe 2h kwalifikacje F1 :kox:

..... się koło urwało :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Cuber przecież mnie **uj strzelił było za***iste drugie miejsce i Kubica mógł spokojnie zajechać na tym miejscu bo to jest jego ulubiony tor (mój też w Gran Turismo :decayed:) a tu nagle koło się urwało, jak to się stało dokładnie to nie wiem bo nie widziałem powtórki, tak samo rusek wystrzelił jak by miał Quattro :kox: i zahaczył tylnym skrzydłem po czym się rozpier.. Mógł to być udany wyścig dla Renault a tak to kupa :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Rano od razu wyłączyłem tv bo się wkurwiłem :decayed:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 14:16_________________________________________________

:

Spocimy sie dzisiaj standardowo czy jakies nowosci beda ??

jasne ze sie spocimy :decayed:

normalnie na galerii ??

Tak :)

Opublikowano

:hi:

Jarko , dzięki za wczorajszego cynka ale przyszli znajomi i już tam zostałem :good:

Opublikowano

Dzięki za spota panowie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.