Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli miales przyjemnosc ogladania zdjecia, na ktorym Twoj kolega mial przyjemnosc stania kolo R8?

ykk :polew:

To nie dla mnie przyjemność bo siedziałem w tym R8 kiedyś, gość kupił tą V10 z salonu pod myślenicami gdzie stoją lambo i ferrari w środku :wink4:

pewnie podszedłeś jak takie prostaczki czasem, szczena Ci opadła i zapodałeś tekstem "...jaaaa... ale fuura...a moge dotknąć... Dałby pan usiąść to jak na forum napisze.... chłopaki zzielenieją z zazdrości..." :polew: :polew: :polew:

Zzielenialem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość kupił tą V10 z salonu pod myślenicami gdzie stoją lambo i ferrari w środku :wink4:

Wow :shocked:

tym bardziej że on sprzedaje środki kolekcjonerskie nie do spożycia, wali go to co z tym ludzie robią i jest czysty, a złamanie zakazu handlu to pierdoła......

Sorrry ale to takie zwykłe pierdolenie :gwizdanie:

To tak jak z tą reklamą piwa "bezalkoholowego".

Wszyscy doskonale wiemy po co były produkowane i sprzedawane dopalacze - zasłanianie się głupkowatym tekstem na opakowaniu jest mało poważne...

A nazywanie tego kolesia ( który podobno jest tylko pionkiem ) biznesmenem to moim zdaniem zwykłe uwłaczanie ludziom, którzy życie poświęcili na zrobienie poważnego interesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko pierdolenie czy nie ale fakty przemawiają na jego korzyść, potrafił znaleźć luke w polskim prawie i śmieje sie w twarz wszystkim politykom, koleś ma łeb na karku i biznesmenem jest wyśmienitym czy Ci sie to podoba czy nie, wprowadzą nowe usawy to mu sie ukróci ale ja będe powtarzał liczy sie pomysł który w jego wypadku wypalił.

Wiadomo że każdy wie o co chodzi ze napis jest tylko przykrywką i sposobem na wprowadzanie tego do obrotu przecież o to mu chodziło jak i tym z reklamy piwa z mrugnięciem oka.[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 05:07_________________________________________________chyba nie chcesz powiedzieć ze zarobienie tylu milionów w tak krótkim czasie w jak najbardziej legalny sposób to nie jest świetny biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, czy Ty naprawdę wierzysz że ten cały Bratko to On to wszystko tak sam wymyślił i sam zrobił tą kasę :?:

Że sam znalazł lukę w prawie, że ma łeb na karku - koleś który doprowadził do bankructwa właśną agencję reklamową z powodu braku... reklamy :?: :blink:

Koleś który otwarcie publicznie mówi o swoich klientach debile...

A kasę na pierwsze 100 ( słownie: STO ) sklepów pożyczył od kolegi :lol1:

No proszę Cię :rolleyes:

I ta cała akcja ze sklepem w Łodzi, niczym Larry Flynt to rozegrał :naughty:

Jak już tak bardzo chcesz kogoś nazywać tu biznesmen ( świetnym na dodatek ) to raczej kolesi którzy tym wszystkim tak naprawdę sterują zza ciemnej kurtynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosławie kto za tym stoi to mnie kompletnie nie interesuje, faktem jest że to właśnie Bratko zbił na tym fortune a czy pomysł był jego czy nie mam to gdzieś. Nie nazywajmy kogoś mordercą dopóki Sąd nie wyda takiego wyroku, tyle w temacie.

Osobiście tez jestem przeciwny dopalaczom i kategorycznie mówie temu procederowi NIE. Czekam tylko jak z tej chorej sytuacji wybrnie Nasza Kochana Władza. Pomysł na interes był pomysłem trafionym bo jak najbardziej legalnym, prawo nie dziala wstecz i moim zdaniem koles sie wywinie.

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, czy Ty naprawdę wierzysz że ten cały Bratko to On to wszystko tak sam wymyślił i sam zrobił tą kasę :?:

Że sam znalazł lukę w prawie, że ma łeb na karku - koleś który doprowadził do bankructwa właśną agencję reklamową z powodu braku... reklamy :?: :blink:

Koleś który otwarcie publicznie mówi o swoich klientach debile...

A kasę na pierwsze 100 ( słownie: STO ) sklepów pożyczył od kolegi :lol1:

No proszę Cię :rolleyes:

I ta cała akcja ze sklepem w Łodzi, niczym Larry Flynt to rozegrał :naughty:

Jak już tak bardzo chcesz kogoś nazywać tu biznesmen ( świetnym na dodatek ) to raczej kolesi którzy tym wszystkim tak naprawdę sterują zza ciemnej kurtynki...

Dokładnie Jarko, mam takie samo zdanie na ten temat. Dla mnie tylko dodtkowo ten koleś jest mordercą bo świadomie to sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:10_________________________________________________rex jak tam Subaryna :?: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen :mysli: większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen :mysli: większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

Dokładnie jestem tego zdania

A tak wogóle Bry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen :mysli: większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

heh, a Ty wierzysz że to kolega mu pożyczył kase na to 100 sklepów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen :mysli: większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

heh, a Ty wierzysz że to kolega mu pożyczył kase na to 100 sklepów...

Siemian on pożyczył kilkanaście tysięcy zł na początku a później interes się sam rozkręcił, przeczytaj artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen :mysli: większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

heh, a Ty wierzysz że to kolega mu pożyczył kase na to 100 sklepów...

przeciez on mial 106 sklepow w momencie ich zamkniecia :gwizdanie: a nie odrazu startowal z taka iloscia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen :mysli: większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

heh, a Ty wierzysz że to kolega mu pożyczył kase na to 100 sklepów...

Siemian on pożyczył kilkanaście tysięcy zł na początku a później interes się sam rozkręcił, przeczytaj artykuł.

a Ty w to oczywiście wierzysz... Co druga knajpa jest "opodatkowana" przez wiadomo kogo, a on zrobił konkurencje do handlu narkotykami... Nie wierze że gdyby za tym nie staly grupy przetępcze to by się za niego nie "zabrali"... Przecież to jest dla nich straszliwa konkurencja i do tego legalna...

Dlatego uważam że potrzebny był "człowiek słup"- marionetka i on włanie kimś takim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...